فهرست
«فول آف استرس»‌های بی‌معرفت!
«فول آف استرس»‌های بی‌معرفت!

«فول آف استرس»‌های بی‌معرفت!

آی اسپورت – بعد از باخت غیرمنتظره استقلال مقابل پدیده و حاشیه‌های پایان بازی، علیرضا منصوریان به شدت تحت فشار بود. هواداران علیه او شعار حیا کن و رها کن سر داده بودند و خیلی زود خبر رسیده که هیات مدیره هم به او اولتیماتوم داده است. اما فردای باخت به پدیده، بازیکنان استقلال در پست‌های جداگانه‌ای در اینستاگرام خود از سرمربی تیم‌شان حمایت کردند. این حمایت بیشتر از سوی بازیکنان جوان صورت گرفت و البته بازیکنی مثل امید ابراهیمی هم از منصوریان حمایت کرد. اما این اتفاق بعد از تساوی مقابل ذوب‌آهن و استعفای منصوریان نیفتاد و تقریبا هیچکدام از بازیکنان استقلال واکنشی به این اتفاق نشان ندادند.

حداقل انتظار از آنها این بود که با پستی اینستاگرامی از منصوریان تشکر و یا با او خداحافظی کنند اما حتی یک نفر از بازیکنان هم چنین کاری را انجام نداد. این در حالی است که منصوریان در آن برنامه 90 جنجالی مدعی بود بازیکنانش «فول آف استرس» هستند و از شدت علاقه به او و نگرانی از اخراج یا استعفایش، دچار استرس می‌شوند و نمی‌توانند خوب بازی کنند!

این بی‌اعتنایی بازیکنان استقلال نسبت به کنار رفتن منصوریان شاید نشان دهنده این واقعیت باشد که سرمربی استقلال درباره بازیکنانش اشتباه کرده است. شاید اصلا رفاقتی که منصوریان از آن دم میزد بین او و بازیکنانش وجود نداشته و همه چیز در حد یک رابطه مربی و بازیکن بوده است! شاید هم پس از افشای ماجرای رحمتی و منصوریان، بازیکنان اعتمادشان را به سرمربی خود از دست دادند و به همین دلیل واکنشی نسبت به جدایی غم‌انگیز او از استقلال نشان ندادند. اما دلیل این اتفاق هر چه باشد، باید گفت حق منصوریان این نبود و بازیکنان استقلال در حق او بی‌معرفتی کردند و بدرقه خوبی از او به عمل نیاوردند.

۲۹ ۲  
آی اسپورت
2017-09-24 16:46:00
نظر دهید

۲ نظر
حجت
يكشنبه ۲ مهر ۱۳۹۶، ۱۸:۴۴
خوبه شايد اينجورى يه كم از توهماتش كم شه!
majid
يكشنبه ۲ مهر ۱۳۹۶، ۲۲:۰۴
وقتی اومد منجی خودش رو(برزای) را اول فصل کنار گذاشت، همون موقع نارفاقتی تو تیم ایجاد شد، فقط جان عزیزتون هر مربی که میاد یه مقدار به برگردوندن برزای و محسن کریمی تو نیم فصل به جای بازیکنای چوب خشک مثل یعقوب کریمی، جابر انصاری فکر کنه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر