فهرست
وقتی اشخاص، مهمتر از پرسپولیس و استقلال می‌شوند
وقتی اشخاص، مهمتر از پرسپولیس و استقلال می‌شوند

وقتی اشخاص، مهمتر از پرسپولیس و استقلال می‌شوند

آی اسپورت - ۱- مدل مصاحبه‌های مربیان ایرانی خیلی شبیه یکدیگر است. یکی که کلاً تمام داوران تاریخ بشریت را علیه خود می‌داند، دیگری همه چیز را گردن مدیری می‌اندازد که دیگر نیست و سومی مدام حرف از فاصله زمانی بازی‌های تیم حریف می‌زند! حُسن این مدل مصاحبه کردن این است که دیگر لازم نیست شما در مورد مسائل فنی و ضعف‌های آشکار خودتان و تیم‌تان صحبت کنید. هواداران هم که با ۴ تا هشتگ در فضای مجازی ساماندهی! می‌شوند و خلاصه تا مدت‌ها اوضاع بر وفق مرداد است.

 

۲- پرویز مظلومی گفته اگر تیم‌های همگروه ما پرقدرت هستند ما هم استقلال هستیم و دو ستاره آسیایی داریم! هر سال موقع قرعه‌کشی همین حرف‌ها را می‌شنویم اما ۲۹ سال است که استقلال قهرمان آسیا نشده و ۸ سال است که به جمع ۴ تیم آسیا هم نرسیده! مظلومی حتماً می‌داند که فصل گذشته پاختاکور به راحتی استقلال را در همان مراحل حذفی، حذف کرد.

 

۳- راستش نمی‌دانم چرا این‌ روزها اسمی از برانکو در صفحات هواداری پرسپولیس نیست. او ۷ قهرمانی برای این تیم آورد اما شما اگر به کانال‌ها و صفحات پرسپولیسی‌ها نگاه کنید انگار آن ۷ قهرمانی را گل‌محمدی آورده است! در استقلال هم اوضاع به شکل دیگری بامزه است و یکسری از هواداران بیشتر از آنکه دنبال منافع تیم باشند تحت تأثیر منافع آدم‌ها هستند. یک زمانی در پرسپولیس همه چیز حول محور علی پروین می‌چرخید ولی بعدها «تیم» مهمتر از اشخاص شد. مشکلی که استقلال همیشه داشته و دارد.

 

۴- ۶۰ نفر در مورد داوری و برنامه‌ریزی مسابقات و... مصاحبه کرده و بیانیه دادند، تازه فدراسیون یادش افتاده که یک اطلاعیه‌ای صادر کند! به طور کلی سال‌هاست که باشگاه‌ها تهدیدهای فدراسیون فوتبال را شوخی تلقی می‌کنند. درست مثل مربیان که کنفرانس مطبوعاتی را شوخی می‌دانند و هر وقت دل‌شان خواست و هوس کردند به این کنفرانس‌ها می‌روند.

۲ ۱  
آی اسپورت
2021-01-28 20:42:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
فرهاد
پنجشنبه ۹ بهمن ۱۳۹۹، ۲۳:۴۷
از درگذشت میناوند درس بگیرید زندگی ارزش این همه توهین و دروغ و فریب را برای قهرمانی تیم محبوب ندارد. نویسندگان ای اسپورت به خودتان بیاید که اگر مرگ به سراغ شما امد کسی با خواندن نوشته های شما نگوید عجب ادم مزخرفی بود فوتبال برای شمادی و زندگی است نه برای پاپوش دروغ و تخریب دیگران به قیمت اینکه اخر سال تیم محبوبت یک جام بالای سر ببرد طرفدار هر تیمی هستید باشید ولی دروغ ننویسید .
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر