فهرست
حق این پرسپولیس یک ملی‌پوش نیست!
حق این پرسپولیس یک ملی‌پوش نیست!

حق این پرسپولیس یک ملی‌پوش نیست!

آی اسپورت – پرسپولیس نه تنها تیم موفق لیگ و قهرمان دو ساله آن است که در آسیا هم تیم بزرگ و پرقدرت الدحیل را حذف کرد و حالا در جمع 4 تیم برتر قاره است، آن هم برای دومین سال متوالی. پرسپولیس اگر آن طور که کارلوس کی روش در حضورش در 90 گفت خیلی از ملی پوشانش از این تیم رفته اند و حالا دارند در تیم های اروپایی بازی می کنند اما سهمیه پرسپولیسی محسوب می شوند ، اما هنوز هم در تیمش بازیکنانی دارد که می توانند در میان دعوت شده ها به تیم ملی باشند. بازیکنی مثل علی علیپور در شرایطی که شاید شانس زیادی برای ماندن در اردوها را نداشته باشد ، حداقل حقش این است که در اردوها باشد.

کمال کامیابی نیا اگرچه در روز بازی با الدحیل خشن بازی کرد اما موثر بود. به او باید بازیکنی مثل عالی شاه را اضافه کرد که البته روز به روز بهتر می شود. نورالهی هم گام به گام به تیم ملی خود را نزدیک تر می کند. حالا اگر از نظر کی روش دیگر سید جلال نمی تواند جایی در برنامه تاکتیکی اش داشته باشد ، شاید حالا که سرمربی در ایران است ، بازی ها را دارد می بیند ، احتمالا تعداد پرسپولیسی ها هم بیشتر می شود و دیگر سهمیه قرمزها در اردوها فقط یک یار نخواهد بود.

 

خبر آنلاین

۲۶ ۷  
آی اسپورت
2018-09-18 10:26:00
نظر دهید

۷ نظر
ناصر شجاعی
سه شنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۷، ۱۰:۴۴
ضمن تقدیر از پرسپولیس لطفا بفرمائید کی به جای کدوم ملی پوش بیاد تیم ملی ؟
۸ ۲
ارام .م
سه شنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۷، ۱۲:۴۸
عجب استدلالی!!!!
ارتش سرخ آسيا
سه شنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۷، ۱۵:۵۸
سهرابيان و منتظري و علي كريمي و چشمي رو بذار كنار شجاع و سيدجلال و نوراللهي و كاميابي نيا كه هم پستشون و هم سن و سالشون نزديكه همه، اونوقت خودت بگو حق كيه كه تيم ملي باشه حالا نعمتي و عليپور و انصاري و عاليشاه بماند
فرهاد
سه شنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۷، ۱۰:۴۴
آخه بابای علیپور پولدارتره یا بابای آزمون جان ، عالیشا ایرلاین داره یا زنوزی ، کمال و احمد و شجاع مداح کیروش هستن یا خانزاده و شجاعی ؟ تازه سید جلال هم شصت سالش است و طبق قانون بازنشستگی باید خونه بخوابه . چه انتظاری از کیروش که هنوز شلنگ تخته میاندازه و سرمربی تیم ملی نیست ولی بدون بازی به بازیکنان استقلال و پرسپولیس اونها رو جمع میکنه میبره سفر تفریحی تا شاید به این دو تیم و مربیانشان ضربه بزنه و تاج و فدراسیون بی لیاقت و بی کفایت فوتبال کاسه چکنم چکنم دست میگیرند و دنبال کیروش افتادن .
حمید
سه شنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۷، ۱۱:۱۴
پرسپولیس ، از دیرباز همواره در تیم ملی ، سهیمه های زیادی داشته و مطمئنا در ادامه ، کی روش ، تعداد بیشتری به تیم ملی دعوت خواهد کرد . زمان مهاجرانی بود که فقط پروین و صادقی دعوت شدند . شما لطف کن ، بیش از این بین هواداران و کارلوس ، اختلاف ننداز .
حسین
سه شنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۷، ۱۱:۲۸
البته تعداد کم ملی پوشان به نفع پرسپولیس میشه.چون هم بازیکنانشون خسته میشن و هم هارمونی تیمشون تا حدودی بهم میریزه.
آرمين
سه شنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۷، ۱۴:۴۸
کاش کمی هم منطقی باشيد،به اينکه بازيکنهای پرسپوليس خوب هستند يا نه کاری ندارم اما شما در تيم ملی بهترينها در هر پست را دعوت ميکنيد نه يک بازيکن خوب را،واقعاً فکر ميکنيد مثلاً عليپور از فورواردهايی که الان دعوت ميشوند بهتره؟يا واقعاً عاليشاه يا کاميابی نيا از بازيکن های هم پستشان در تيم ملی بهتر هستند؟کمی منطقی باشيد و فقط بخاطر هواداری از تيم محبوب خود،ديگران را هم تحريک نکنيد
۳
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر