فهرست
ستاره روز: نابغه معمولی با شماره۷۰
ستاره روز: نابغه معمولی با شماره۷۰

ستاره روز: نابغه معمولی با شماره۷۰

آی‌اسپورت - وقتی در شرایط تک به تک توپ را به تیر دروازه نفت آبادان کوبید، به نظر می‌رسید آخرین فرصت‌اش برای گلزنی در این جدال را از دست داده است. واکنش حسرت‌بار علی علیپور به خراب کردن این موقعیت، هواداران پرسپولیس را برای از دست دادن 2 امتیاز در این نبرد خانگی آماده کرده بود اما تنها لحظاتی بعد، گوینده ورزشگاه نام همین بازیکن را به عنوان زننده اولین گل مسابقه به زبان آورد. علی علیپور دوباره در لحظات حساس، پسر مورداعتماد برانکو بود. مهاجمی که گل اول به صنعت نفت را با چاشنی شانس به ثمر رساند و روی گل دوم، دقت، خونسردی و بی‌رحمی‌اش را به رخ تیم رقیب کشید. او در پرسپولیس همیشه یک بازیکن مکمل بود اما حالا در یک نیم‌فصل به اندازه هر 3 فصل گذشته حضور در باشگاه گلزنی کرد تا مرد اول خط حمله سرخ‌ها باشد.

علیپور، همه آن چیزی است که پرفسور برای خط حمله تیم‌اش می‌خواهد. فوتبالیستی با مقادیری قابل توجه از جاه‌طلبی که حتی درخشیدن در دربی برای راضی شدن او از خودش کافی نبود. یک بازیکن سختکوش، دونده، تسلیم‌ناپذیر که نه چهره‌اش شبیه ستاره‌هاست و نه شماره پیراهن‌اش به سوپراستارها شباهت دارد اما در جریان بازی از خسته‌نشدن، خسته نمی‌شود و آنقدر به مبارزه ادامه می‌دهد که دیگر حتی نای جشن گرفتن گل‌هایش را هم ندارد. او درست در مسیر مخالف مهاجمانی است که پرسپولیس در این سال‌ها به چشم دیده است. ساده گل می‌زند و سخت حاضر می‌شود تن به خوشحالی بدهد. درست برعکس فورواردهایی که سخت گل می‌زدند اما برای هر گل، ساعت‌ها به مرور برنامه‌هایی برای جشن و شادی می‌پرداختند.

۱۲۴ ۷  
آی اسپورت
2017-12-12 14:20:00
نظر دهید

۷ نظر
تاج کبیر
سه شنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۶، ۱۵:۴۵
من که انصافا به فوتبالش احترام میذارم.بی حاشیه ومتعصب که مزد سختکوشی این چندفصلشو گرفته.
۶۶۶۶۶۶
سه شنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۶، ۱۸:۵۶
درود برتو تاجی با منطق.
وحیدپرسپولیسی
سه شنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۶، ۱۶:۲۹
مهمترین عامل موفقیت این بچه ... بی حاشیگی و دوری از اینستاگرام لعنتیه.. رفیق بازم نیست و "برومنس" نداره .. که خیلی هم زشته این موضوع و خدا رو شکر اسیر این ناهنجاری جدید نشده.
فقط پرسپولیس
سه شنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۶، ۲۲:۴۹
واقعا این پسرحقشه که آقای گل بشه و به مدارج بالای فوتبال برسه بی حاشیه دونده قدرت بدنی بالا باهوش از خصوصیات بارزش هست
۴
فقط پرسپولیس
سه شنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۶، ۲۲:۴۹
واقعا این پسرحقشه که آقای گل بشه و به مدارج بالای فوتبال برسه بی حاشیه دونده قدرت بدنی بالا باهوش از خصوصیات بارزش هست
۱
امیرحسین
چهارشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۶، ۱۳:۲۱
به نظر من فوق العادست فعلا.خصوصیاتش تا الان نشون داده که دنبال حاشیه نیست و به فکر پیشرفت هرروزشه.کم کم میشه گفت وقتشه کیروش دعوتش کنه واسه جام جهانی
۱
شاهین آناوارزا
چهارشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۶، ۱۵:۰۹
خیلی فوتبالشو دوست دارم.با دل و جرات تو زمین بازی میکنه.
علیپور=ردوریگو مورنو ماچادو
فرصت طلبه تو بازی . تا ثانیه های اخر برا گل زدن تلاش میکنه.هنوز گلی که کاشت تو دروازه الهلال تو بازی برگشت یادم نمیره .
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر