فهرست
شنبه جلسه اضطراری فدراسیون برای  AFC
شنبه جلسه اضطراری فدراسیون برای AFC

شنبه جلسه اضطراری فدراسیون برای AFC

آی اسپورت- پس از سخنان دبیرکل کنفدراسیون فوتبال آسیا در خصوص اعلام برگزاری رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا بدون تغییر نسبت به سال گذشته، جلسه اضطراری در فدراسیون فوتبال برگزار می‌شود. در حاشیه مراسم قرعه‌کشی رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا، دبیرکل کنفدراسیون فوتبال آسیا با اعلام این موضوع که شکل برگزاری رقابت‌های لیگ قهرمانان تغییری نسبت به سال گذشته نخواهد داشت اعلام کرد: تیم‌های ایرانی که با تیم‌های عربستانی هم گروه هستند باید بازی‌های خود را در زمین بی‌طرف برگزار کنند. بر همین اساس، روز شنبه در محل فدراسیون فوتبال ایران، جلسه‌ای اضطراری با حضور مدیران باشگاه‌های ایرانی حاضر در لیگ قهرمانان آسیا و دستگاه‌های مختلف و تصمیم‌سازان، برگزار خواهد شد. پرسپولیس، استقلال، ذوب آهن و تراکتورسازی نمایندگان ایران در لیگ قهرمانان هستند.

نود

۱ ۳  
آی اسپورت
2017-12-07 22:02:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۳ نظر
حرف حساب
پنجشنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۶، ۲۳:۵۳
بوی کنار کشیدن از جام باشگاهها به مشام میرسه! البته نه برای دفاع از حق فوتبال ما بلکه بهانه ای بدست اومده تا با کنار کشیدن از جام باشگاههای آسیا زمینه را برام فراهم شدن خواسته های کیروش فراهم کنند و از فروردین بازیکنان رو بدن به تیم ملی! در این فوتبال رو باید گل گرفت! فاتحه ....!
محسن
جمعه ۱۷ آذر ۱۳۹۶، ۰۰:۵۵
ماشالله خوب میبری‌و میدوزی، فوتبال باشگاهی ایران چسبیده به سیاست عمرا وزارت اینکارو نمیکنه؛ در ضمن ایکاش این کارو کنن که یکبار ماهم اقتدار نشون بدیم و بدونن ما هم واسه خواسته هامون تلاش میکنیم نه اینکه هر بلایی بخوان سر ما بیارن و تن بهش بدیم
خسته
شنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۶، ۰۲:۱۵
جلسه اضطراری که چه عرض کنم،
یه چلوکباب و یه دیس میوه و چهار تا چای دارجیلینگ دور هم میزنن و یه آروغ هم حواله ما می کنن و حق جلسه شون رو میگیرن و بعدش هم نخود نخود هر که رود خانه خود و بعدش هم هیچی به هیچی!
زرشــــک!
۳
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر