فهرست
معلول در کنفرانس؛ هدف ما قهرمانی آسیاست
معلول در کنفرانس؛ هدف ما قهرمانی آسیاست

معلول در کنفرانس؛ هدف ما قهرمانی آسیاست

آی اسپورت – نبیل معلول سرمربی الدحیل قطر در نشست خبری خود قبل از بازی فرداشب تیمش مقابل پرسپولیس به سوالات خبرنگاران پاسخ داد. او مدعی شد که تیمش به دنبال قهرمانی در لیگ قهرمانان آسیاست. صحبت‌های معلول را در نشست خبری امروز بخوانید:

  • برنامه آماده‌سازی ما در بالاترین سطح قرار داشت و بازیکنان اکنون در بهترین شرایط ممکن هستند و برای بازی با پرسپولیس آماده‌اند و نظم خوبی هم دارند. همه می‌دانند که هدف ما قهرمانی آسیاست. ما می‌دانیم که باید با قهرمان ایران بازی کنیم. به همین دلیل روی نقاط قوت و ضعف تیمشان کار کردیم.
  • سیاست باشگاه برای بازی دادن به جوانان تیم کاملا مشخص است. عملکرد بازیکن در زمین چیزی بوده که ما بر اساس آن بازیکنان را انتخاب می‌کنیم و به  سن و تجربه و چیز دیگر نگاه نمی‌کنیم. این یکی از نشانه‌های قدرت تیم ماست که در صورت لزوم از تجربه بازیکنان استفاده و تیم را به سوی نتیجه‌ای خوب هدایت می‌کنیم.
  • پرسپولیس تیم برجسته‌ای بوده، ولی الدحیل کاملا قدرتمند است که کاملا وابسته به قدرت تهاجمی و تدافعی ماست. ما نباید از استراتژی خودمان فاصله گیریم، خداراشکر بازیکنان کلیدی بسیاری در تیم داریم که می‌توانند موقعیت را برای مهاجمین خلق کنند.
  • ما روی نقاط ضعفمان کار کردیم، هر چند خیلی بزرگ و آزاردهنده نیستند. این اتفاق به وضوح قدرت ما را برای خلق موقعیت و رسیدن به دروازه حریف را نشان می‌دهد. در بازی‌های قبلی ما گل‌های خوب زیادی به ثمر رساندیم و این برای ما مهم است که شانس‌ها و موقعیت‌های زیادی را بتوانیم خلق کنیم.

 

     
آی اسپورت
2018-08-27 14:56:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر