فهرست
حیف از تراکتور، حیف از تبریز
حیف از تراکتور، حیف از تبریز

حیف از تراکتور، حیف از تبریز

آی اسپورت - پول خرج کردن در ورزش یک بحث است و مدیریت کردن در این حوزه، بحث دیگر... شما تا به حال دیده‌اید سرمایه‌داری که در فلان شهر ایران بیمارستان خصوصی می‌سازد، خودش مدعی انجام عمل جراحی در اتاق عمل و طبابت در بخش اورژانس بیمارستان شخصی‌اش باشد؟ اما متأسفانه در فوتبال بعضی‌ها که پول دارند و پول‌شان را به چرخه فوتبال می‌آورند، تصور می‌کنند الفبای مدیریت فوتبال را هم با همین پول خریده‌اند و می‌توانند همه‌کاره باشگاه خودشان باشند. این تصور غلط که مالک یک باشگاه می‌تواند همزمان مدیرعامل همان باشگاه هم باشد، از وقتی در فوتبال ما تبدیل به یک باور شد که مشاوران سودجو اطراف سرمایه‌داران فعال در حوزه ورزش را گرفتند و برای آن که از ناآگاهی صاحبان پول و ناآشنایی‌شان به فوتبال سوءاستفاده کنند، به آن‌ها خط دادند خودتان می‌توانید مدیر باشید و چه مفهومی دارد وقتی پول از جیب شما می‌رود، شخص دیگری مدیریت کند؟

نتیجه مشاوره‌های غلط و البته وسوسه شهرت این بود که برخی مالکان باشگاه‌های خصوصی، خودشان را در قامت مدیرعامل دیدند و ناخواسته تیشه به ریشه تیم‌شان زدند و سرمایه خود و آرزوی یک شهر را به باد دادند. نمونه اخیرش همین بلایی که سر تراکتورسازی تبریز آمد؛ تیمی که می‌توانست همین امروز نزدیک‌ترین تعقیب‌کننده پرسپولیس در صدر جدول باشد، بعد از اتفاق غیرمنتظره‌ای که در رشت افتاد، ناگهان به حاشیه رفت. نمی‌خواهیم درباره درگیری مالک تراکتورسازی و محسن فروزان قضاوت کنیم و ترجیح می‌دهیم در ماجرای اتهامی که زنوزی به دروازه‌بان مغضوب تیمش زده، منتظر نتیجه تحقیقات کمیته اخلاق بمانیم، اما باور داریم اگر یک مدیرعامل آشنا به فوتبال و متخصص در زمینه مدیریت ورزشی بالای سر تراکتورسازی بود، بعد از اتفاق رشت، اجازه نمی‌داد تیم این‌چنین دچار بحران شود. 

 

خبر ورزشی 

۳۰ ۵  
آی اسپورت
2019-04-20 08:40:00
نظر دهید

۵ نظر
حرف حساب
شنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۸، ۰۹:۲۱
خفه شو بابا همین تو و اون عادل بی وجدان با نادیده گرفتن بی فرهنگی های این هواداران در سالهای گذشته و دادان لقب پرشور به یه مشت بیشعور باعت تشدید این رفتارها شدید! حالا خزعبلات تحویل مردم میدی؟ هیچ هم حیف نیست، تیمهایی که هوادار شرور دارند همان بهتر که از فوتبال حذف بشن اصلا
ایران
شنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۸، ۱۰:۳۹
حیف از لیگ که تراکتور توشه
واق واق
سه شنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۱۸:۴۳
حیف از ایران که امثال تو داخلشه
فرزاد
شنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۸، ۱۰:۴۹
نصف پولایی که زنوزی خرج بازیکن کرد

خرج فرهنگ شهرش و نحوه هواداری میکرد

الان تیمش صدر بود


هر چند باید اول از خودش شروع کنه که فک نکنه میشه با پول ادم ها رو خرید

وقتی بعد از 7 کلین شیت با یه باخت اون جوری به دروازبانش میتازه چه انتظاری از هوادار جوون و احساسی داری
یاشاسین تراکتور
شنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۸، ۲۲:۲۰
به کوری چشم دشمنان از زمین بلند میشیم
۳
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر