فهرست
تراکتور-سایپا: نبرد جذاب‌ها
تراکتور-سایپا: نبرد جذاب‌ها

تراکتور-سایپا: نبرد جذاب‌ها

آ‌ی‌اسپورت- سایپای این فصل تیم جذابی است؛ با یک مثلث تهاجمی جوان که در 4 بازی گذشته نشان داده‌اند توانایی گل زدن به هر تیمی را دارند. دو بال تهاجمی دریبل‌زن که وقتی صاحب توپ می‌شوند تماشاگر را هیجان‌زده می‌کنند و دروازه‌بان جوانی که می‌خواهد در جام جهانی حاضر باشد. ترابی، قلی‌زاده و اخباری تنها جذابیت‌های سایپا نیستند. در تیم علی دایی بازیکنانی بازی می‌کنند که بیش از آن که اسم و رسم‌دار باشند کارا هستند. سایپا مزد این کارایی را هم گرفته است و در کنار پرسپولیس و پارس جنوبی جم 10 امتیازی و در صدر جدول است.

آن‌ها این هفته در مقابل یک تیم جذاب دیگر بازی می‌کنند. تراکتورسازی برعکس سایپا اصلا نتایج خوبی نگرفته است. آن‌ها تازه در هفته چهارم توانستند به امتیاز برسند. دست یحیی گل‌محمدی هم چندان برای چیدن تیمش باز نیست. تراکتورسازی از دو پنجره قبلی نقل‌وانتقالات محروم است و ده بازیکن بالای 23 سال دارد. ده بازیکنی که البته تعدادی از آن‌ها در بازی پیش رو هم مصدوم و محروم‌اند. جذابیت تراکتور اما به شیوه بازی مورد علاقه یحیی گل‌محمدی و جوان‌هایی است که در بازی‌های گذشته نشان داده‌اند می‌شود رویشان سرمایه‌گذاری کرد. محمدرضا آزادی و فاخر تهامی جزو اولین‌ها بودند که به ترکیب اصلی رسیده‌اند. فرزین گروسیان دروازه‌بان جوان این تیم هم که از ابتدا جای اخباری گرفت با وجود اشتباه‌های هفته‌های اول با اعتماد یحیی، کم‌کم خود را پیدا خواهد کرد.

سایپای مدعی با پیروزی حداقل برای چند روز می‌تواند صدرنشین لیگ باشد و تراکتورسازی در سه هفته اول به اندازه کافی امتیاز از دست داده است و قصد ندارد بیش از این برای بالا رفتن در جدول تعلل کند. نبرد جوان‌ها ‌می‌تواند نقطه عطف هر دو تیم باشد. 

۴    
آی اسپورت
2017-08-21 16:03:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر