فهرست
شاهکار ذخیره‌های رئال مادرید، 41 گل از 106 گل!
شاهکار ذخیره‌های رئال مادرید، 41 گل از 106 گل!

شاهکار ذخیره‌های رئال مادرید، 41 گل از 106 گل!

آی اسپورت- زیدان در دیدار شنبه شب مقابل اسپانیول هم سیاست چرخشی‌اش را ادامه داد و به نسبت ترکیبی که در بازی با ناپولی به میدان رفته بود و به برتری رسیده بود 7 تغییر در تیمش ایجاد کرد. مربی فرانسوی به خوبی می‌داند که تیمش وارد مرحله فشرده‌ای از فصل می‌شود و در لیگ و لیگ قهرمانان هم بازی‌های مهمی پیش رویشان است. برای مثال دو بازی پیش روی سفیدپوشان مقابل والنسیا و ویارئال بیرون از خانه است. این بازی‌ها به فاصله 4 روز انجام می‌شوند و بعد بازی برگشت مقابل ناپولی در لیگ قهرمانان.

از شروع فصل زیدان به طور چرخشی به بازیکنانش بازی داده است و البته این تغییرات کمترین تاثیر رادر نتایج تیم داشته‌اند. بازیکنان زیادی مانند ناچو، ایسکو و کوواچیچ زمانی که فرصت بازی کردن پیدا کرده‌اند خوش درخشیده‌اند و لوکاس واسکز هم در همین سیستم فرصت کرده تا نامی برای خودش دست و پا کند. شاید تنها بازیکنانی که در این سیستم نتوانسته‌اند به خوبی جواب دهند دنیلو و کوئنترائو بوده‌اند.

طبیعی است که وقتی همه بازیکنان اصلی تیم در زمین باشند نتیجه گرفتن راحت‌تر است. اما بازیکنان ذخیره تیم زیدان هم عالی کار کرده‌اند و از 106 گلی که تیم زیدان در رقابت‌های فصل 17-2016 زده، 41 گل توسط بازیکنان ذخیره زده شده است. انتخاب‌های اصلی زیدان معمولا ناواس، کارواخال، راموس، واران، مارسلو، کاسمیرو، کروس، مودریچ، بیل، کریستیانو رونالدو و بنزما هستند.

این 11 بازیکن توانسته‌اند در بازی‌های این فصل 62 گل بزنند و 51 پاس گل بدهند. اما ذخیره‌های زیدان هم آمار جالب توجهی دارند. آن‌ها 41 گل زده و 37 پاس گل داده‌اند. یعنی 39.9 درصد از مجموع گل‌های این تیم در این فصل به اضافه 42.1 درصد از مجموع پاس گل‌ها. بازیکنان ذخیره رئال موراتا (11 گل)، آسنسیو (7 گل)، ایسکو (5 گل و 6 پاس گل)، لوکاس (9 پاس گل) و خامس (19 پاس گل) هستند.

 

۱    
آی اسپورت
2017-02-19 20:15:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر