فهرست
3 خط تیره پاک شد/ مانده 4 تا
3 خط تیره پاک شد/ مانده 4 تا

3 خط تیره پاک شد/ مانده 4 تا

آی اسپورت- نتایج هفته هجدهم علیه خط های تیره جدول رده بندی لیگ بود. از 7 خط تیره موجود، 3 خط تیره پاک شدند و ماند 4 خط تیره دیگر. 2 خط تیره خوب برای پرسپولیس و تراکتورسازی است که در خانه و بیرون خانه هنوز شکست نخورده اند و 2 خط تیره بد متعلق است به ماشین سازی و صبا که در خانه و بیرون خانه رنگ برد را ندیده اند.

 

بازیهای خانگی

سایپا و ماشین سازی دو تیمی بودند که قبل از شروع این هفته بردی در خانه کسب نکرده بودند ولی سایپا بالاخره این طلسم را شکست و با یک گل سیاه جامگان را شکست داد. ماشین سازی اما موفق نبود و این هفته هم نتوانست صبا را ببرد. حالا آنها تنها تیم بدون برد خانگی فصل هستند.

پرسپولیس و پیکان دو تیمی بودند که تا پیش از شروع این هفته هرگز در خانه شکست نخورده بودند. رکورد ویژه پیکان اما این هفته شکست و آنها در شهر قدس به تراکتورسازی باختند. حالا فقط پرسپولیس است که در خانه شکستی ندارد.

 

بازیهای بیرون خانه

صبا تنها تیم بدون برد جدول بازیهای بیرون خانه بود و هنوز هم هست. تیم مرفاوی این هفته موفق نشد طلسم نبردن هایش را برابر ماشین سازی در تبریز بشکند.

پیش از شروع این هفته تراکتورسازی و گسترش فولاد، تنها تیمهایی بودند که بیرون خانه نباخته بودند ولی پرسپولیس با شکست دادن تراکتورسازی، یکی از این دو خط تیره را پاک کرد. تیم قلعه نویی تنها مهمان شکست ناپذیر فصل است.

۱ ۳  
آی اسپورت
2017-01-23 21:22:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۳ نظر
یوسف
دوشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۵، ۲۲:۲۸
پرسپولیس فقط بیرون زمین با رسانه ها و سازمان لیگ میتونه تراکتور رو شکست بده! گسترش رو نوشتین تراکتور!!
۲
آناناس میوه خوبیه برا خوردن
سه شنبه ۵ بهمن ۱۳۹۵، ۰۱:۲۷
همینطوره، حالا خون کثافتتو کثیف تر نکن
۳
منتقد
سه شنبه ۵ بهمن ۱۳۹۵، ۰۳:۲۲
یوسف چیز نخور بیا پسته بخور :)))
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر