فهرست
مورد عجیب گولچ: 600 میلیون برای صفر دقیقه!
مورد عجیب گولچ: 600 میلیون برای صفر دقیقه!

مورد عجیب گولچ: 600 میلیون برای صفر دقیقه!

آی اسپورت - خرید‌های خارجی پر سر‌وصدای پرسپولیس، بازهم برای این باشگاه دردسرساز شدند و این بار یکی از آنها رفت و برنگشت. حالا این بازیکن که آنتونی گولچ است، در آستانه پیوستن به یک تیم استرالیایی قرار دارد. پیش از این زیاد سابقه داشته که بازیکن خارجی از پرسپولیس کنار گذاشته شده و برای دریافت حق‌و‌ حقوقش به فیفا شکایت کند، اما اتفاقی که در مورد آنتونی گولچ رخ داده در این باشگاه پر طرفدار و شاید هم فوتبال ایران بی‌سابقه بوده است.
اینکه بازیکن خارجی به ایران بیاید، برای رضایت‌نامه او یکصد هزار دلار هزینه شود و 80 هزار دلار هم به عنوان پیش قرارداد به وی پرداخت شود، اما این بازیکن بعد از هفت بازی نیمکت نشینی کشور را ترک کند، واقعا اتفاق عجیبی است. روابط عمومی باشگاه پرسپولیس در مورد جدایی غیر منتظره گولچ از این تیم به خبرنگار ما می‌گوید: «این بازیکن بدون هماهنگی با باشگاه در تمرینات غیبت دارد و با طولانی شدن این غیبت‌ها باشگاه این اجازه را دارد قرارداد او را به طور یکطرفه فسخ کند و اطمینان داشته باشید باشگاه از این مسئله متضرر نخواهد شد» این نقل قول روابط عمومی باشگاه را نباید خیلی جدی گرفت، از این جهت که گولچ در سه ماه حضورش در ایران حقوق نگرفته بود و در روز‌های آخرش حضورش به مسئولان باشگاه پرسپولیس به طور رسمی و با ارسال نامه هشدار داده بود که در صورت عدم دریافت مطالباتش تصمیم به ترک تیم خواهد گرفت.
با اعلام مدیربرنامه‌های گولچ: «در قرارداد این بازیکن با باشگاه پرسپولیس بندی وجود دارد مبنی بر اینکه در صورت عدم دریافت حقوق ماهیانه در مدت سه ماه بازیکن این اجازه را خواهد داشت که قراردادش را به صورت یکطرفه فسخ کند و به همین دلیل گولچ این تصمیم را گرفت».
علی‌اکبر طاهری که در فصل جاری با عقد قرارداد با سه بازیکن خارجی بی‌کیفیت این روز‌ها سخت مورد انتقاد قرار می‌گیرد، برای اینکه در مورد گولچ اقدام مثبتی کرده باشد دست به دامان مدیربرنامه‌های او شده است و او را عصر روز یکشنبه به باشگاه فرا می‌خواند. در این ملاقات مسئولان باشگاه پرسپولیس از مدیربرنامه‌های گولچ می‌خواهند در قضیه پیش آمده طرف آنها را بگیرد. غافل از اینکه گولچ در روز‌های آخر حضورش در ایران به مدیربرنامه‌های ایرانی خود سخت به مشکل می‌خورد و با ایجنت دیگری همکاری خود را آغاز می‌کند.
مدیربرنامه‌های گولچ یا به نوعی بهتر مدیربرنامه‌های سابق او در خصوص جلسه‌اش با پرسپولیسی‌ها می‌گوید: «باشگاه پرسپولیس می‌تواند در پرونده گولچ بازنده واقعی نباشد و من در این مورد راهکارهایی را به آنها دادم. مسئولان این باشگاه در صورت اقدام به موقع می‌توانند پرونده گولچ را به جایی برسانند که مابقی مطالبات گولچ را به او ندهند».
باشگاه پرسپولیس حتی اگر مابقی پول گولچ را ندهد باز بیش از 600 میلیون تومان هزینه بابت جذب گولچ کرده است، در حالی که این بازیکن یک دقیقه هم برای سرخپوشان بازی نکرد. این یعنی اینکه 600 میلیون پول بیت‌المال این وسط به جیب خارجی‌ها رفت!

 

منبع: روزنامه هفت صبح

۲    
آی اسپورت
2016-10-04 08:54:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر