فهرست
ویدیوهای جدید رسول‌پناه پس از استعفا منتشر می‌شود؟
ویدیوهای جدید رسول‌پناه پس از استعفا منتشر می‌شود؟

ویدیوهای جدید رسول‌پناه پس از استعفا منتشر می‌شود؟

آی اسپورت - ظاهرا انتشار فایلهایی که منجر به کناره گیری از او پرسپولیس شد، قرار است ادامه داشته باشد. دیروز ویدیویی که از رسول پناه منتشر شد منجر به استعفای او و بیانیه ای شد که روی خروجی رسانه های باشگاه پرسپولیس قرار گرفت. در این ویدیو رسول پناه لحن عجیبی داشت و آنقدر با کسانی که داشت گفت و گو می کرد، صمیمی بود که آدم احساس می کرد سالهای سال است با مخاطبانش شوخی دارد! در این ویدئو که به صورت پنهانی از صحبت های سرپرست پرسپولیسی ها تصویربرداری شده، رسول پناه جملات عجیب‌تری از ویدئوی اول به زبان می‌آورد و از الفاظی عجیب خطاب به افرادی که در این فایل تصویری نام برد استفاده می کند که دیروز در گزارشی به این ماجراها پرداختیم.

در شرایطی که فایل قبلی مشکلاتی را برای سرپرست مستعفی پرسپولیس ایجاد کرده بود، انتشار فایل دوم در واقع کار او را به عنوان مدیرعامل قرمزها تمام کرد و پایان دوران مدیریتی او را در باشگاه پرسپولیس رقم زد. نکته ای که در این فایل ویدئویی باعث تعجب همگان شده است، صحبت‌های بی پرده او به عنوان سرپرست مدیرعاملی باشگاه پرسپولیس در میان خبرنگاران و افرادی عادی بود.

گفته می شود این فایل ویدئویی قسمت های دیگری هم دارد که در آن رسول پناه جملاتی را علیه مهدی ترابی، سیدجلال حسینی و جملات جدیدی علیه یحیی گل محمدی به زبان آورده است که می تواند جنجالها و حاشیه های جدیدی را برای پرسپولیس رقم بزند. هر چند یکی از کسانی که فایلها را منتشر کرده در صفحه شخصی اش در توئیتر اشاره کرده که قسمت های بعدی این فایل را منتشر می کند اما بعد از استعفای رسول پناه مشخص نیست آیا ادامه انتشار این ویدیوها ادامه پیدا می کند یا نه. چرا که جریانی که ظاهرا به دنبال برداشتن رسول پناه بوده اند به هدفشان رسیده اند. البته رسول پناه از طریق حقوقی باشگاه اعلام کرده که از منتشرکنندگان فایلها و ویدیوها شکایت خواهد کرد اما با توجه به رفتن رسول پناه باید دید شکایت رسول پناه پیگیری می شود یا باشگاه مساله را پیگیری خواهد کرد. البته اداره کل ورزش و جوانان استان مازندران هم اعلام کرده که علیه رسول پناه به خاطر جمله رسول پناه علیه مازندرانی ها شکایت می کند.

همانطور که می دانید رسول پناه بارها این صحبت ها را در جمع های مختلف مطرح کرده بود و در مقاطع مختلف به کرات آن را با برخی هواداران پرسپولیس که مقابل درب باشگاه تجمع کرده بودند در میان گذاشته بود. سرپرست قرمزها در جلسه ای که او با تعدادی از هواداران را به داخل دفتر باشگاه هدایت کرده و به سوالات آن‌ها پاسخ می‌داد، باز هم علیه یحیی و بازیکنان پرسپولیس جملاتی را به زبان آورده بود البته آنجا اجازه نداده بودند کسی صدا و تصویر رسول پناه را پخش کند.

فوتبالی

۴    
آی اسپورت
2020-10-24 21:28:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر