فهرست
خطر در کمین سرخ‌های تبریز/ 6تا دوکارته!
خطر در کمین سرخ‌های تبریز/ 6تا دوکارته!

خطر در کمین سرخ‌های تبریز/ 6تا دوکارته!

آی‌اسپورت- بعد از محرومیت تراکتورسازی از نقل و انتقالات زمستانی و خانه‌نشین شدن خریدهای تبریزی‌ها، قلعه‌نویی با بحران بازیکن مواجه شد و حالا تا انتهای فصل باید با تعدادی محدود -نهایتا 15 بازیکن- برای هر بازی آماده شود. البته به اضافه تعدادی جوان گمنام که هیچ تجربه‌ای از حضور در لیگ برتر ندارند. در این بین، محرومیت‌های انضباطی می‌تواند برای تراکتورسازان ضربه سنگینی باشد. قلعه‌نویی به اندازه‌ای خطر این محرومیت‌ها را حس کرده که برای کارت‌های غیرحرفه‌ای بازیکنانش جریمه 30 میلیون تومانی قرار داده است. تراکتورسازان برای بعضی از پست‌ها هیچ جایگزینی ندارند و به همین دلیل می‌توان به سرمربی این تیم بابت حساسیت بیش از اندازه حق داد. حالا و برای بازی سنگین برابر سیاه‌جامگان در مشهد، تبریزی‌ها 6 بازیکن دو اخطاره و در آستانه محرومیت دارند. لوسیانو ادینیو، محمد نوری، مهدی کیانی، محمد ایرانپوریان، کرار جاسم و هادی محمدی بازیکنان دو اخطاره‌ای هستند که اگر مقابل سیاه‌جامگان کارت زرد بگیرند، 3 اخطاره شده و دیدار با سایپا را از دست می‌دهند.

۱ ۴  
آی اسپورت
2017-02-23 22:20:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۴ نظر
یوسف
پنجشنبه ۵ اسفند ۱۳۹۵، ۲۲:۵۳
همونطور که بازی با ماشین کیانی بدون خطا اخطار گرفت و محروم شد این بارم محروم میکنن مثل آب خوردن. بخصوص که بازی بعدی با تیم مربی سوگلی فدراسیون بازی داریم!
۱ ۳
هواداران متوهم تراکتوری!
جمعه ۶ اسفند ۱۳۹۵، ۰۱:۱۵
بازم توهم‌....بسه دیگه حالمونو بهم زدید از بس دیگران رو محکوم کردید و به همه تهمت زدید. چقدر شماها ضعیف هستید که نتایجتون رو میندازید گردن این و اون.یه روز میگین فدراسیون مقصره،یه روز داور،یه روز پرسپولیس،یه روز عابدینی،یه روز فیفا و همینطوری ادامه داره این داستان. بخدا توهم دارید،توهم توطئه! این بخاطر ضعفتونه؛اگه ضعیف نبودید طرز تفکرتون این نبود
۵
امید از تفت
جمعه ۶ اسفند ۱۳۹۵، ۰۸:۰۸
خوبه دست پیش هم گرفتی و بعدش هم میگی دیدی گفتم! به طور طبیعی حداقل یکی دو نفر محروم می شوند. شاید هم اصلاً نشوند و یا بیشتر محروم بشوند.
۱
یوسف
جمعه ۶ اسفند ۱۳۹۵، ۱۷:۱۳
انصافا داوری دو تا اشتباه بد داشت یکی گل سیاه جامگان که به نظرم به اشتباه خطا گرفت یکی هم موقعیت عالی که آفساید مضحکی گرفت کمک داور. ولی اتفاقایی که تو دو بازی تراکتور و ماشین و سپاهان و پرسپولیس افتاد و بردهای پشت سرهم سایپا با اشتباهات عجیب داوری باعث شد همچین کامنتی بنویسم. اینقدر جرات دارم که بیام بگم اشتباه کردم
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر