فهرست
جانشین انصاری چه کسی خواهد بود؟
جانشین انصاری چه کسی خواهد بود؟

جانشین انصاری چه کسی خواهد بود؟

آی اسپورت - محمد انصاری تلخ‌ترین پایان لیگ قهرمانان آسیا را برای قرمزها را رقم زد و با مصدومیت زمین مسابقه را ترک کرد تا نگرانی‌ها از آینده او افزایش پیدا کند. در نشست خبری برانکو از سخت بودن مصدومیت او صحبت کرد و در ادامه مشخص شد این بازیکن با پارگی رباط روبرو است و نمی‌تواند تا مدت‎ها قرمزها را همراهی کند تا برانکو مدافع مرکزی و کلیدی خود را تا مدت‌ها از دست بدهد. مدافع پرسپولیس با عصا و در حالتی دردناک در جایگاه اهدای مدال حاضر شد تا حالا نگرانی‌ها برای تیم برانکو افزایش پیدا کند.

حسین ماهینی پیش از این به دلیل مصدومیت فصل را از دست داده بود و حالا انصاری نیز چنین شرایطی دارد. قرمزها تا نیم‌فصل برای خط دفاعی خود گزینه‌های زیادی را در اختیار ندارند و تقریبا ترکیب دفاعی این تیم قابل پیش‌بینی است. سید جلال حسینی در کنار محسن ربیع‌خواه گزینه‌های اصلی شفر برای مرکز خط دفاعی است و در دو سمت خط دفاعی نیز شجاع خلیل‌زاده و شایان مصلح تنها گزینه‌های در دسترس سرمربی پرسپولیس برای ادامه مسابقات تا نیم‌فصل است. قرمزها در لیگ برتر فعلا شرایطی برای اعتماد به بازیکنان جوانتر و آکادمی ندارند و احتمالا برانکو نیز چنین ریسکی انجام نخواهد داد.

ورزش 3

۶ ۴  
آی اسپورت
2018-11-11 00:16:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۴ نظر
فرهاد
يكشنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۷، ۰۰:۳۵
وزیر بازیهایتان را بتعویق می اندازد تا جانشینش با دلارهای دولتی خریداری شود
6
يكشنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۷، ۱۱:۴۵
حالت خوب نیست شله زرد. اون تیمی که بازیش رو بی دلیل عقب انداختن کیسه بود. خداوکیلی از فرط حسودی به مرز جنون رسیدین
كسري
يكشنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۷، ۰۰:۴۱
نحسي ربيع خواه گرفت مارو خخخ ربيع خواه هرجور شده بايد تو تركيب باشه پس محمد انصاري بايد مصدوم بشه چه شانسي داره اين ربيع خواه خخخ
۳
امید
يكشنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۷، ۰۱:۱۷
"محسن ربیع‌خواه گزینه‌های اصلی شفر برای مرکز خط دفاعی است" حال نویسنده خوبه؟
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر