فهرست
دیسلایک روز؛ انتصاب رفاقتی در تیم امید
دیسلایک روز؛ انتصاب رفاقتی در تیم امید

دیسلایک روز؛ انتصاب رفاقتی در تیم امید

آی اسپورت - شب گذشته برنامه شبهای فوتبالی بود خبری منتشر شد که حمید استیلی از سوی مهدی تاج به عنوان مدیر فنی تیم امید ایران انتخاب شده است. استیلی مهمان همین برنامه بود و در توضیح این خبر اعلام کرد که او مدیر تیم امید شده نه مدیر فنی!

در این مورد ابهامات زیادی وجود دارد. مساله اول اینکه نقش مدیر در انتخاب سرمربی تیم امید چیست؟ آیا او درباره سرمربی تیم امید می‌تواند نظر بدهد یا احیانا دخالت کند؟ معیارهای انتخاب مدیر تیم امید چیست و این معیارها توسط چه کسی بررسی شده‌اند؟ آیا سابقه و تجربه، تسلط بر مدیریت، به‌روز بودن و فعال بودن هم جزو معیارهای این انتخاب هستند یا نه؟ آخرین پستی که استیلی در فوتبال ما داشت، مربیگری در تیم هنرمندان! بود و او حالا با این انتخاب عجیب، از سطح مربیگری در تیم هنرمندان به سطح مدیریت تیمی رسیده است که ظاهرا قرار است هدفش رسیدن به المپیک بعدی باشد.

استیلی همواره رابطه خوبی با مدیران فدراسیون فوتبال داشته است. حدود دو ماه پیش بود که در برنامه‌ای تلویزیونی و گفتگومحور به نام «چهل‌سالگی»، استیلی به عنوان مجری و مصاحبه‌کننده، به صورت جداگانه با مهدی تاج و محمدرضا ساکت در فدراسیون فوتبال گفتگو کرد. ابتدا اعلام شد که هدف از این گفتگوها تهیه یک مستند از تاریخ فوتبال ایران است اما در این دو برنامه تاج و ساکت تا جایی که می‌توانستند از فدراسیون 5ستاره خود تعریف و تمجید کردند و از اهمیت این عنوان و لقب فرمالیته حرف زدند. استیلی دیشب هم در برنامه شبهای فوتبالی به عنوان مهمان حضور داشت و در همین برنامه بود که خبر انتخاب او به عنوان مدیر تیم امید به صورت رسمی اعلام و از سوی او تایید شد. حالا سوالی که پیش می‌آید این است که آیا رابطه نزدیک استیلی با مدیران فوتبال که می‌شود آن را به لابی هم تعبیر کرد در این انتخاب نقش داشته است؟ آیا گزینه بهتری که صلاحیت حضور در این پست را داشته باشد وجود ندارد؟ آیا با چنین انتخاب‌هایی، باز هم نباید از رسیدن تیم امید به المپیک مایوس باشیم؟

 

۱۳ ۳  
آی اسپورت
2018-04-14 17:02:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۳ نظر
عمر آسوده بخواب که بغداد بیدار است
شنبه ۲۵ فروردین ۱۳۹۷، ۲۲:۳۱
بقول علی دایی:

گل بود و به سبزه هم آراسته شد.
۸
حسون
شنبه ۲۵ فروردین ۱۳۹۷، ۲۲:۳۲
دلواپس عزیز، استیلی سرمربی راه آهن بود و اون سال با جیب خالی بازیکنای خوبی کشف کرد. برادران محمدی حتی توی دسته دو هم بازی نکرده بودن که آوردشون و الان دوتا ستاره شدن. سرمربی شاهین بوشهر بود و طارمی رو از ایران جوان اورد شاهین تو لیگ برتر بازی داد. و ...
اتفاقا خیلی هم مناسبه برای تیم امید. سرمربی هم باید باشه. اما موفق نشدن تیم امید بیشتر به فقر مدیریت و سرمایه گذاری مربوط میشه.
الان شرط میبندم تیم امید نمیره المپیک.
۴
محسن
شنبه ۲۵ فروردین ۱۳۹۷، ۲۳:۲۱
چند وقت قبل،بحث خوب بودن یا نبودن جابر انصاری بود به عنوان مهاجم استقلال. در یک کامنت نوشتم اینقدر که جابر، نان یک گل در یک دربی را خورده،استیلی از گل زدن به امریکا نخورده! الان اعتراف میکنم شکر زیادی خوردم که چنین نظری داشتم!!! استیلی،همچون انرژی،از صورتی به صورت دیگر تبدیل میشود!! یکی جابر انصاری به خاطر ان گل،تا قیامت بازیکن استقلال است و یکی استیلی به خاطر گل به امریکا،در فوتبال دولتی ما مشغول!!! بر بخیلش لعنت
۵
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر