فهرست
هدف تازه پرسپولیس: دبل مقابل سپاهان
هدف تازه پرسپولیس: دبل مقابل سپاهان

هدف تازه پرسپولیس: دبل مقابل سپاهان

آی اسپورت - پرسپولیس بعد از قهرمانی در لیگ برتر و ثبت هت تریک قهرمانی در این رقابت‌ها پرسپولیس تبدیل به پرافتخارترین تیم این مسابقات شد. حالا پرسپولیس جام حذفی را پیش رو دارد. جامی که تا کنون با برانکو موفق به فتح آن نشده است. پرسپولیس تا کنون ۵ بار قهرمان این رقابت‌ها شده و برای اینکه خودش را به استقلال ۷ جامه در رقابت‌های حذفی نزدیک کند بادید امسال قهرمان این رقابت‌ها شود.

از طرفی خود برانکو دوست دارد بعد از موفقیت‌هایی که در لیگ برتر و لیگ قهرمانان آسیا همراه پرسپولیس به دست آورد طلسم ناکامی در این رقابت‌ها را نیز بکشند. با این حال پرسپولیس در نیمه نهایی حریف قدرتمندی در پیش دارد. تیمی که در لیگ برتر نیز تا بازی آخر در کورس قهرمانی بود و نزدیک‌ترین تعقیب کننده اش به حساب می‌آمد.

سپاهان نیز تاکنون چهار بار قهرمان جام حذفی شده و در صورت قهرمانی به تعداد جام‌های پرسپولیس در این رقابت‌ها خواهد رسید. بنابریان همین مساله می‌تواند انگیزه‌ای برای پرسپولیسی‌ها باشد تا نگذارند سپاهان در افتخارات جام حذفی به این تیم برسد.

پرسپولیس یک انگیزه بسیار بزرگ دیگر هم دارد. سرخ‌ها می‌خواهند دوگانه داخلی را به دست آورده و اصطلاحا دبل کنند. اولین و آخرین دبل پرسپولیس در سال ۷۸ اتفاق افتاد که سرخ‌ها بعد از قهرمانی در جام آزادگان در خرداد سال ۷۸ استقلال را در فینال جام حذفی شکست دادند و قهرمان شدند.

این اتفاق حالا ۲۰ سال بعد نیز می‌تواند تکرار شود و چنانچه سرخ‌ها به این افتخار برسند تیم فعلی تبدیل به دومین تیم تاریخ باشگاه پرسپولیس خواهد شد که در یک سال هر دو جام داخلی را به دست آورده است. پرسپولیس که در رقابت قهرمانی لیگ موفق شد سپاهان را کورس خارج کد حالا می‌داند حریف اصفهانی دنبال تلافی است. سرخ‌ها هم برای دبل کردن حریف شان رد این فصل انگیزه و اشتیاق دارند.

۱۱ ۷  
آی اسپورت
2019-05-18 22:27:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۷ نظر
فرهاد
شنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۲۳:۵۵
وقتی می گویم این پرسپولیس تیم کثیف مافیایی است نگویید نه . اینهم شاهکار جدید قانون خاک خورده 50-50 که فقط برای تیم های حکومتی اجرا می شود این جامهای کثیف چه ارزشی دارد؟
۲ ۱
شله مافیایی
يكشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۱۱:۱۲
خخخ اونقدر ارزش داره که شماها بسوزین شله . قلیچ خانی اول این قانون رو تایید کرد وقتی زامبی های شله بهش حمله کردن حرف از قانون خاک خورده زد که ازش اسکی رفتی. راستی به اوباش شله بگو خواستن تهدید کنن تو لایو اینکارو نکنن تابلو نشن
۱
سپاهان کبیر
شنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۲۳:۵۷
تو wc برای لنگ دبل گذاشتیم نوش جان
۲ ۲
...
يكشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۱۱:۱۵
اون روزی که بیرانوند رو مسخره کردی فهمیدم شعور و عقل درست و حسابی نداری شله زرد. میگن شله ها هنوز تو wc دارن جشن قهرمانی لیگ رو میگیرن
۱
شله مافیایی
يكشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۱۱:۱۵
نهایت خلاقیتت همینه شله بدبخت؟ خب تو همون کامنت بالا میگفتی داری میسوزی. راستی wc همون جاییه که جام و سکوی قهرمانی شله رو فرستادیم
۱
محسن
يكشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۰۲:۲۳
انشالله داور بازی هم،فخر داوری اسیا،جنت مکان خلدآشیان،موبد موبدان بزرگ کاهنان معبد،جناب فغانی باشند.فقط نمیدونم چرا وقتی اسمش میاد یاد آفتابه از جنس طلا میفتم!!! آخرش جاش تو خلا(wc)هست!
فرهاد شله زرد
يكشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۰۸:۱۲
هر دو کامنت برای یه نفر در فاصله دو دقیقه :)))
بیچاره دلم برات می سوزه آخرش سکته می کنی زیر هر پستی شعور و شخصیت نداشته خودتو نشون میدی:)))
۳
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر