فهرست
میداوودی و جیمی‌جامپ‌ها؛ همه چیز خودجوش است؟
میداوودی و جیمی‌جامپ‌ها؛ همه چیز خودجوش است؟

میداوودی و جیمی‌جامپ‌ها؛ همه چیز خودجوش است؟

آی اسپورت - در بازی روز شنبه نفت مسجد سلیمان و پرسپولیس یک جیمی‌جامپ چند دقیقه بعد از ورود میلاد میداوودی به بازی، وارد زمین شد و به طرف او دوید و او را در آغوش گرفت! این جیمی‌جامپ در ادامه شروع به دویدن در زمین کرد و در نهایت بعد از چند بار فرار از دست ماموران، در نهایت متوقف و به بیرون زمین برده شد.

این اتفاق در سال‌های اخیر در فوتبال ایران زیاد رخ داده است و دیگر کمتر کسی از دیدن یک جیمی‌جامپ در بازی‌های فوتبال ایران تعجب می‌کند اما ماجرا وقتی عجیب‌تر می‌شود که بدانیم یکی از بازیکنان فوتبال ایران در تعداد زیادی از این اتفاقات دیده می‌شود و او کسی نیست جز میلاد میداوودی! به این چند مثال دقت کنید:  

 

1
1

آلومینیوم پرسپولیس لیگ دوازدهم: در جریان بازی آلومینیوم و پرسپولیس که اتفاقا بعدها کلی جنجال داوری به همراه داشت، جیمی جامپ به زمین پرید. در این لحظه میداوودی در نقش بت‌من ظاهر شد و قصد داشت جیمی را از دست ماموران امنیتی نجات دهد.

شهریور 92 استقلال و استقلال خوزستان: طرفداران استقلال تهران میلاد میداوودی و ایمان مبعلی بازیکنان سابق تیم خود که اکنون در استقلال خوزستان بازی می‌کنند را تشویق کردند. میداودی هم به ابراز احساسات آنها پاسخ داد. در این هنگام یکی از هواداران استقلال که به جیمی جامپ اهوازی ها معروف است نزد میداودی آمد و او را بغل کرد. مهاجم استقلال خوزستان هم دستی به سر او کشید و این هوادار به جایگاه خود بازگشت.

2
2
 

سال گذشته هم در بازی آخر نفت مسجدسلیمان در لیگ یک که منجر به صعود این تیم به لیگ برتر شد، یک جیمی جامپ وارد زمین شد که میلاد میداوودی او را در آغوش گرفت و به بیرون زمین برد تا بازی متوقف نشود و مشکلی ایجاد نشود.

البته که میداوودی بازیکن محبوبی است. او هم در میان مردم استان خوزستان و هم در میان استقلالی‌ها محبوبیت ویژه‌ای دارد ولی این که جیمی‌جامپ‌ها به صورت خودجوش! بارها به وسط زمین بیایند و او را در بازی‌های مختلف آغوش بگیرند کمی عجیب و سوال‌برانگیز به نظر می‌رسد!

 

۱۰ ۳  
آی اسپورت
2019-02-25 16:40:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۳ نظر
پرسپولیسی ام
دوشنبه ۶ اسفند ۱۳۹۷، ۱۷:۰۳
لیگ نیست که سیرک.سنگ و کلوخ .برق ورزشگاه .حمله به اتوبوس.حمله به هتل محل اقامت. بیانیه .تعطیلی مدارس.چمن زمین تمرین.آقای آخرین سنگر سکوته .آبهای آلوده.دو روز یک بازی.سیرگ
خوزستان
دوشنبه ۶ اسفند ۱۳۹۷، ۱۷:۰۴
بچه های بختیاری خیلی خوب میدونن این افراد چه کسایی هستن و با هماهنگی و ساپورت میداوودی میان تو مسابقه اختلال ایجاد مکنن. این جیمی جامپ ها باعث شدن میداوودی سه چهار سال اضافی تو لیگ بمونه و قرارداد ببنده
مهرداد
دوشنبه ۶ اسفند ۱۳۹۷، ۱۹:۱۲
ببین کارلوس کیروش خوب اینها رو شناخت

وزارت ورزش تمام تلاششو کرد که پرسپولیسو به زور به خورد مردم بدند ولی استقلال و سپاهان و تراکتور پس زدند این تیم حکومتی را

۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر