فهرست
آنالیز اشتباهات بیرانوند؛ مرگبار در خروج
آنالیز اشتباهات بیرانوند؛ مرگبار در خروج

آنالیز اشتباهات بیرانوند؛ مرگبار در خروج

آی اسپورت - اشتباه در خروج، سینه‌به‌سینه به دروازه‌بان‌های تیم ملی منتقل می‌شود و حالا به علیرضا بیرانوند رسیده است. گل سوم الجزیره به پرسپولیس که منجر به شکست این تیم شد روی اشتباه علیرضا بیرانوند در خروج از دروازه به ثمر رسید. گادوین منشا بازیکن یارگیرش را رها کرده بود و بیرانوند هم که بی‌هدف جلو آمده بود، توپ را تا چسبیدن به تور تماشا کرد. این گل اولین دفعه‌ای نبود که علاقه بیرانوند به خروج از دروازه کار دست‌اش داد. پیش از این هم در لیگ برتر هم در لیگ قهرمانان و هم لباس تیم ملی روی همین اشتباه در خروج گل خورد.

۳۰ شهریور ۹۶/ گل سپاهان به پرسپولیس در هفته هفتم

1
1

 

۷ فروردین ۹۷/ گل الجزایر به تیم ملی در دیداری دوستانه

2
2

 

۱۷ اردیبهشت ۹۷/ گل الجزیره به پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا

3
3

 

این فقط سه نمونه از خروج‌های اشتباه بیرانوند است که کار دست این دروازه‌بان داد. بیرانوند خروج‌های اشتباه دیگری هم داشت که منجر به دریافت گل شد. مثل گلی که کی‌روش از محوطه شش قدم و با ضربه سر به او زد. یا گل بادران، پیکان یا السد که همگی با ضربه سر از حوالی شش قدم زده شد و شماره یک تیم ملی برای دفع توپ خروج نکرده بود. 

نود

۵ ۶  
آی اسپورت
2018-05-13 18:08:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۶ نظر
شاهین ممسنی ❤❤
يكشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۸:۲۰
بدیهی ترین سوال این است که دروازه بانی در طول یک فصل بیش از ۵۰ خروج در هر بازی داشته باشه و ۴۷ بار موقعیت گل را دفع کند و سه اشتباه بکنه بهش میگن خروج مرگبار؟!
در مقایسه با دروازه بانی که اصن خروج نمی کنه کدام بهتره؟!
بیرو درین بازی دو خروج موفق داشت و روی گل سوم هم مقصر اصلی نبود ولی اینکه سه اشتباه در ۳۰ بازی را به عنوان اشتباه های مرگبار تیتر کنی چیزی جز بی شرفی کیروشی پورهاست؟!
خسرو از فارس
يكشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۸:۲۹
بیرانوند بدترین دروازه بان لیگ راضی شدی؟ این آنالیزای چرند رو کدوم انالیزور بی سوادی میزاره اینجا؟ لابد کار محسنیان هست پدر انالیز ایران
۹
حمید
يكشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۸:۵۹
آنالیزاتون به در همون عادل فقط می خوره. توپ هایی رو که گرفته در نظر نگرفتین بعد فقط بر مبنای اشتباهاتش نتیجه گرفتین.
دکتر
يكشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۹:۲۳
کی روش باید بیخیال بیرانوند بشه،اصلا قابل اطمینان نیست.تو این شرایط فقط رشید مظاهری بکار میاد،سیدحسین حسینی و امیر عابد زاده هم،متاسفانه تجربشون کمه.
۵
Vahid
يكشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۲۰:۴۵
خدا صبر بده به ما با این‌‌دروازه بان تو جام‌جهانی کسی‌که به توپایه عمر خریبینو بغداد بنجاح نه نمیگه و‌ هر شوتشون‌ مساوی یه گله توپایه ایسکو رونالدو اسنسیو و .... رو چجوری میخواد بگیره کسی که واسه توجیح گلی که خورده به شیرجه ی خودش میگه یه شیرجه ی درست و به شوت گل شده ی وریا میگه غلط چجوری میخواد جلو‌ شوتایه اون همه ستاره مقاومت کنه:)امید وارم همه تو جام جهانی درست شوت بزنن تا شاید جی جی بیرو بتونه توپا رو بگیره :)خدا کنه کسی اشتباهی شوت نزنه :)
۹
پرسپولیس آریایی
يكشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۲۳:۰۴
بیرانوند شاید در طول فصل صد تا خروج داشته که 97 تاش موفق بوده و 3 تاش ناموفق. حالا همون 3 تا خروج ناموفق شده مرگبار ؟! میدونستید شرف چیز خوبیه ؟
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر