فهرست
نبرد تکراری، از نایمخن تا دوحه
نبرد تکراری، از نایمخن تا دوحه

نبرد تکراری، از نایمخن تا دوحه

آی اسپورت - تیم ملی بعد از پیروزی یک بر صفر مقابل ترینیداد در پنجشنبه بارانی تهران، سه شنبه در دوحه با ونزوئلا روبرو می‌شود. حاشیه‌های روزهای اخیر اطراف تیم ملی به قدری زیاد بوده که سفر به قطر و بازی خارج از خانه را باید یک اتفاق مثبت دانست.

برای کی‌روش که تیمش را برای جام ملت‌های آسیا آماده می‌کند، بازی با ونزوئلا یکی از آخرین فرصت‌هاست. او در بازی با ترینیداد ترجیح داد بیشتر از بازیکنان تازه‌وارد استفاده کند و انتظار می‌رود مقابل ونزوئلا دوباره از بازیکنان اصلی‌اش مثل بیرانوند، طارمی و آزمون استفاده کند. سامان قدوس هم که برای بازی قبلی در تهران حضور نداشت، در دوحه به تیم اضافه شده و به احتمال زیاد در ترکیب اصلی خواهد بود. ونزوئلا که برای کوپا آمریکا آماده می‌شود، در سه بازی اخیرش توانسته به دو برد و یک تساوی برسد. این تیم توانست پاناما و امارات را با نتیجه مشابه دو بر صفر شکست دهد و چند روز قبل در خانه ژاپن به تساوی یک بر یک رسید.

ونزوئلا با هدایت رافائل دودامل حدود یک سال پیش در شهر نایمخن هلند هم مقابل تیم ملی قرار گرفت که یک بر صفر شکست خورد. زننده تک گل این بازی علیرضا جهانبخش بود که به دلیل مصدومیت در این اردو حاضر نیست و در باشگاه برایتون مشغول درمان پای آسیب‌دیده‌اش است.

ونزوئلا در تساوی مقابل ژاپن برنامه مربی‌اش در بازی با پاس‌های کوتاه و نفوذ از کناره‌ها را به خوبی اجرا کرد. ونزوئلا بازیکنان مطرحی دارد و همین مایه امیدواری است که این تیم بتواند محک خوبی برای تیم ملی باشد. توماس رینکون، کاپیتان این تیم که سابقه عضویت در یوونتوس را هم دارد، حالا عضو تیم تورینو است. او در دقایق آخر بازی با ژاپن از روی نقطه پنالتی تیمش را به گل تساوی رساند. سالومون روندون، مهاجم نیوکاسل که به تازگی مصدومیتش را پشت سر گذاشته هم با 21 گل ملی مطرح‌ترین گلزن این تیم است. داروین ماچیس، دیگر مهاجم این تیم عضو اودینزه است.

ترکیب احتمالی ونزوئلا: رافائل رومو، روبرتو روسالس، جان چانسلور، ناهوئل فرارسی، لوئیس ماگو، جونیور مورنو، توماس رینکون، یانگل ریرا، جان موریو، داورین ماچیس، سالومون روندون.

۲    
آی اسپورت
2018-11-20 01:02:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر