فهرست
پوست اندازی تراکتور؛ جدیدها همه هستند!‌
پوست اندازی تراکتور؛ جدیدها همه هستند!‌

پوست اندازی تراکتور؛ جدیدها همه هستند!‌

آی اسپورت – بازی تیم‌های استقلال خوزستان و تراکتورسازی تبریز در مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی ساعتی پیش آغاز شد. مهم‌ترین نکته این بازی مربوط به ترکیب تراکتورسازی است. یحیی گل‌محمدی سرمربی تراکتورسازی در این بازی تقریبا از تمام بازیکنان جدیدش استفاده کرده است.

رضا شربتی، مهدی مهدی پور، دانیال اسماعیلی‌فر و احسان پهلوان بازیکنان جدیدی هستند که در نیم فصل و بعد از پایان محرومیت این باشگاه از فعالیت در نقل و انتقالات به تیم تبریزی پیوستند و حالا در ترکیب تیم قرار گرفته‌اند. یحیی حتی از امید عالیشاه هم در ترکیب اصلی‌اش استفاده کرده و این نشان می‌دهد او چقدر به بازیکنان جدید نیاز داشته است.

۵ ۳  
آی اسپورت
2017-12-19 15:34:00
نظر دهید

۳ نظر
A
سه شنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۶، ۱۷:۳۳
خاک بر سر یحیی بی شعور!! تیم هماهنگ نیم فصل رو برا بازی به این مهمی چلاق کرد که نشون بده بازیکن گرفته!! مربی ایرانی بی شعورترین مربی های جهانن! اگه به همین منوال ادامه بده ابراهیمی و عشوری که کنار گذاشته میشن چوب بالا سرش!
فرشاد
سه شنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۶، ۲۰:۳۶
فرزاد حاتمی با اون حرکت عجیب غریبش یا ایران پوریان با پنالتی هایی که در حساسترین بازی ها هدر میده بازیکن جدید هستن؟ کیانی چی؟ به لطف داور اخراج نشد. وقتی تیمی پنالتی رو هم نتونه گل کنه معلومه چوبش رو میخوره.
ریضا
چهارشنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۶، ۱۵:۱۸
این تیم عالیه. چی بود ترکیب قبلی. مخصوصا اون علی طاهران از خیلی وقت پیش باید کنار گذاشته می شد.
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر