فهرست
ادعای روز؛ استقلال با همین فرمان قهرمان است
ادعای روز؛ استقلال با همین فرمان قهرمان است

ادعای روز؛ استقلال با همین فرمان قهرمان است

آی اسپورت – نتایج خوب اخیر استقلال امیدها را به اردوی این تیم و هوادارانش بازگردانده است. حالا فاصله این تیم با صدر جدول به 6امتیاز رسیده و همین باعث شده تا خوشبینی‌های زیادی در باره آینده این تیم وجود داشته باشد. صمد مرفاوی مربی اسبق این تیم اما امیدوارتر از هر کسی است. او مدعی است که استقلال می‌تواند قهرمان لیگ هجدهم شود. صحبت‌های او را بخوانید:

  • استقلال نشان داد برایش بازی در چمن تختی و مهمان بودن مهم نیست بلکه سه امتیاز را می‌خواهد و جبران گل خورده و بازی برتر نسبت به حریف گویای این نکته بود. استقلال برابر سایپا هم خوب بازی کرد و هم خوب نتیجه گرفت. استقلال همین روند را ادامه دهد می‌تواند در ادامه لیگ موفق باشد و تعداد پیروزی‌های متوالی‌اش را افزایش دهد.
  • استقلال اگر با همین فرمان پیش برود و یکی دو ضعف خود را پوشش دهد، می‌تواند قهرمان شود و هم ما و هم هواداران را خوشحال کند.
۶ ۳  
آی اسپورت
2018-10-20 21:56:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۳ نظر
تاج کبیر آسیا سرور کل لنگیا
شنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۷، ۲۲:۰۹
بازی چشم نواز دیروز استقلال تو اون چمن داغون تختی تازه اولشه و مطمئن باشید از این هفته بازم همون بازیهای زیبایی که نیم فصل دوم پارسال از استقلال دیدید میبینیم. لنگم انشالله با حذف مقابل السد وارد بحران میشه
۵ ۱
...
يكشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۷، ۱۴:۲۵
چشم نوازتر حرکت زیبای دشتی بود که یه تنه 6 تا کیسه کش پرمدعا رو بهم گره زد. درضمن به نور خورشید عادت نکن باید دوباره برگردین تو غار. نام کاربریت هم خیلی مسخره اس اسیا هم کیسه رو گردن نمیگیره متخصص خخخ
عطا - تبریز
يكشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۷، ۰۰:۱۶
مثل قهرمانی های تو؟
۵
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر