فهرست
تحریم نفتی؛ به ورزشگاه می‌روند و بازی نمی‌کنند
تحریم نفتی؛ به ورزشگاه می‌روند و بازی نمی‌کنند

تحریم نفتی؛ به ورزشگاه می‌روند و بازی نمی‌کنند

آی اسپورت -  در حالی که قرار است امروز دیدار نفت تهران و فولاد خوزستان در ورزشگاه تختی برگزار شود اما به دلیل اتفاقات رخ داده در باشگاه نفت و بلاتکلیفی بازیکنان تیم تهرانی، آنها قصد ندارند امروز مقابل فولاد به میدان بروند.

نفتی‌ها که بدون کادر فنی و حتی بدون مدیریت هستند امروز راهی استادیوم خواهند شد اما حاضر به بازی کردن نیستند! چرا که می‌خواهند اعتراض خود را به این وسیله به گوش مسئولان فدراسیون فوتبال و مسئولان ورزشی کشور برسانند. آنها معتقدند اگر امروز مقابل فولاد به میدان بروند هفته آینده هم مجبور خواهند شد در بازی با پرسپولیس وارد زمین شوند.

از آنجایی که بازی امروز نفت و فولاد قرار است به صورت مستقیم از تلویزیون پخش شود نفتی‌ها قصد به میدان رفتن ندارند و می‌خواهند با این کار به فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ فشار بیاورند. چرا که اسپانسرهایی که طرف قرارداد با سازمان لیگ هستند خواهان این خواهند بود تا بازی انجام شود. اما وقتی نفتی‌ها به زمین نروند این موضوع برای سازمان لیگ هم از نظر مالی ضرر و زیاد هنگفتی را به بار خواهد آورد. با این وجود نفتی‌ها در حال رفتن به ورزشگاه هستند اما تصمیم قطعی خود را گرفته‌اند تا بازی نکنند.

۱    
آی اسپورت
2017-12-29 12:47:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر