فهرست
باگ بزرگ فدراسيون در پاسخگويى به كريمى
باگ بزرگ فدراسيون در پاسخگويى به كريمى

باگ بزرگ فدراسيون در پاسخگويى به كريمى

آی اسپورت- در حالى كه همه منتظر پاسخگويى صريح ساكت در نود بودند ، اما او نتوانست آنچنان كه بايد منتقدان فدراسيون و در راس آنها على كريمى را قانع كند. ساكت كه برگ برنده فدراسيون بين رسانه‌هاست، قصد داشت با خنده‌هاى ريز و معنى دار، اين مناظره تاريخى را یک گفتگوى عادى جلوه دهد، اما به مرور و پس از طرح سوالات جديد توسط كريمى غافلگير مى شد.

كسى كه به عنوان نماينده فدراسيون فوتبال در یک برنامه تلويزيونى كه ميليون ها نفر بيننده دارد، حضور پیدا می‌کند، وظيفه دارد از ريز اتفاقات موجود در فدراسيون خبرداشته باشد. مخاطبان دليل پسند هستند و جواب كليشه‌اى "من اطلاعى ندارم" در پاسخ به سوالات، نه اينكه به پاک كردن صورت مسئله كمكى نمى‌كند، بلكه شبهات آن را بيشتر مى‌كند و اين نوع پاسخگويى مديران فدراسيون همان باگ بزرگي است كه هفته‌ها صداى على كريمى را درآورده.

ايراد ساكت به لحن و شيوه كلام كريمى، يكى ديگر از شكست‌هايى بود كه در اين مناظره بر فدراسيون تحميل شد. فضاى مناظره در تمامى موضوعات اين چنين دنبال مى شود و قرار نيست هر مناظره اى با بيان آرام و ادبيات كتابى دنبال شود . چه بسا مناظره اى كه با حضور كريمى عاصى و عصبانى باشد.

۶۴ ۲۲  
آی اسپورت
2018-02-13 03:20:00
نظر دهید

۲۲ نظر
بی طرف
سه شنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۶، ۰۳:۲۶
به جاش به کی روش می گن دوباره بیانیه نویسی رو شروع کنه.
فرهاد
سه شنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۶، ۰۴:۴۶
ساکت با ادب میتونه معنی بزدل رو از سر مربی با ادبش در برنامه زنده تلویزیونی اعلام کنه . ساکت بهتره ساکت نباشه وقتی به هموطنش علنا توهین میشه . مگه اینکه ریگی تو کفش تمامی فدراسیونی های فوتبال باشه و از لقمه چرب جام جهانی نمیتونن به سادگی دست بردارند .. واقعا شرم به این گروه طمعکار که با نام جام جهانی خون بازیکن ، مربی و مردم رو تو شیشه کردن .
farhad rahimi
سه شنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۶، ۰۴:۴۰
شما نمی خواهد از یک ادم معلوم الخال دفاع کنید این فدراسیون بهارین است هدف امثال شما قبضه کردن فدراسیون برای ادم های فاسدی مانند غابدینی است
۸
عجب
سه شنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۶، ۰۶:۰۵
انصافن حرفای علی کریمی خیلی افشاگری بود؟؟ مگه چی گفت؟؟ ینی فوتبال دوستای ما انقد بی منطق و از سر علاقه طرفداری میکنن؟
کدوم یکی از حرفای علی کریمی رو بقیه نزده بودن؟ برهان نوین رو که همین عادل کلی رفت دربارش تو همین برنامه.
این که به دو سه تا ادم بدون مدرک تهمت زد که شیوه ی آقای فلانه، چون کریمی رو دوس داریم باید تاییدش کنیم؟؟
سباستین اصن پسر واقعیه کیروش باشه این افشاگریه؟ کیروش موفق بوده و خیلی بهتر از تمام مربی های ایرانی کار کرده شاید با پسرخوندش میتونع خوب کار کنه، این بده؟
الان تو رسوا کردن تاج واقعن موقع حرف زدن از کیروش و تیم ملی بود؟؟ واقعن این جو ضد تیم ملی کشورمون ایجاد شدن درسته؟؟
احسان
سه شنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۶، ۰۹:۳۰
سلام آقای تاج
جاوید
سه شنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۶، ۱۰:۰۹
چی میگی غزمفر، بسه بابا حالمونو بهم زدی
۹
آبتین
سه شنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۶، ۱۰:۲۴
کلا توهین مردم به موزامبیکی بودن مربی معلوم میکنه که وزن طرفداری روی حول منطق میچرخه یا نژادپرستی
علی
سه شنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۶، ۰۷:۳۸
بدون هیچ تعصب در اینکه علی کریمی انسان شریفی هستش شکی وجود نداره ، اما با کمال احترام باید بگم مناظره دیشب رو 2 به 1 باخت!
متاسفانه خیلی از آدم ها اینجوری هستن ، با اینکه حرف هاشون درسته اما طرز بیانشون طوریه که یا خودشون محکوم میشن یا نمی تونند طرف مقابلو محکوم کنن.کریمی دیشب نتونست ساکت و عوامل فدراسیون رو محکوم کنه. و تقریبا ساکت تونست به تمام سوال هاش جواب بده، البته در بعضی جاها با عوام فریبی که ای کاش کریمی به شیوه ی گفتار مسلط بود تا می تونست جلوی اینکارو بگیره.
شاید علی دایی یا حتی مهدی مهدوی کیا می تونستند گزینه ی مناسب تری از کریمی باشن.
سایت زرد
سه شنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۶، ۰۸:۰۱
موافقم، اما همون یک مورد اساسنامه فدراسیون که ساکت اول با تاکید گفت تا به تایید فیفا نرسه اعتبار نداره و بعد معلوم شد بعد 7سال به تایید فیفا نرسیده خودش 10تا گل به نفع کریمی حساب میشه. از همون زمان ساکت یکم ساکت شد و عرق روی چهرش نشست!
۴
سایت زرد
سه شنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۶، ۰۸:۰۱
موافقم، اما همون یک مورد اساسنامه فدراسیون که ساکت اول با تاکید گفت تا به تایید فیفا نرسه اعتبار نداره و بعد معلوم شد بعد 7سال به تایید فیفا نرسیده خودش 10تا گل به نفع کریمی حساب میشه. از همون زمان ساکت یکم ساکت شد و عرق روی چهرش نشست!
۴
Sima
سه شنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۶، ۰۹:۱۹
شما درباره برنامه نود دیشب صحبت میکنید؟واقعا ساکت به همه سوالات جواب داد؟ تقریبا از زیر هنه سوالات با ادبیات مسئولانه در رفت. هنوز هم از صحبتهای افراد با فن بیان مناسب خسته نشدید؟ما تمتم شبانه روز در صدا و سیما در حال شنیدن صحبتای افراد با فن بیان خوب هستیم...
کریمی تمام مطالبی رو که باید میگفت،گفت
۶
الف
سه شنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۶، ۱۰:۲۱
اونایی که علی کریمی را فرستادن وسط ، عمرا میتونستند دایی و مهدوی کیا را آلت دست کنند ،
۴
پرسپولیس واقعی
سه شنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۶، ۰۸:۱۰
الان همه تو فضای بوجود اومده ناشی از خیال افشاگری بسر می بریم!
گمان میکنیم افشاگری بزرگی صورت گرفته و علی کریمی با شمشیر گردن ظالمان را قطع خواهد کرد ...
اما این افشاگری نبود!
در فدراسیون فوتبال ، در باشگاه پرسپولیس و استقلال و تراکنور و سپاهان و .... در والیبال و بسکتبال و کشتی ، در بهداشت و درمان در آموزش و پرورش با انواع این فسادها سر و کار دارید؟
کلا هرجایی که قدرت و پول جمع باشد فساد اجتناب ناپذیر است از فیفا تا رئیس بایرن تا بکن بائر و من و تو
فقط اینکه علی کریمی در همه ی سالهایی که می توانست در آمد زایی داشته باشد این فساد ها را ندیده ولی الان بینا شده بحثی است.
این افشاگری کاش برای فوتباال و مردم می بود ، مثل مناظرات ریاست جمهوری برای کوبیدن افراد نبود ، افراد دیگری هم بیایند همینطور است ، سیستم عیب دارد ، و کس دیگر هم نوع دیگری از فساد را بلد است .
اما علی کریمی بوسیله چه کسی اینقدر مجهز وارد بازار شده ، این آمار و اطلاعات از چه طریقی به کریمی رسیده و دقیقا آن شخص یا آن تیم چه هدف و منظوری از تجهیز علی کریمی داشتند .
او با پشت گرمی چه کسی وسط جریان آمده و دقییا کجا اورا رها میکنند.
وقتی دیگر دست کریمی در معادلات پشت پرده ی این جنگ زرگری خالی شود او چگونه می خواهد این نبرد را ادامه دهد؟
از احساسات آنی دور شویم کریمی را کسی یا کسانی به میدان فرستادند که مطمئنا بازی سیاست را بلدتر از کریمی هستند و فوتبال این سیاسی ترین جنگ قرن حاضر همیشه قربانیانش را از میان امثال کریمی بر می گزیند.
ابدا دیشب خوشحال نشدم که انگار فیلمی تکراری می دیدم فیلمی که بارها و بارها این سالها اکران شده و بعد ما ماندیم و حوضی که دیگر علی هم نداشت ،
مناظره علی دایی و کاشانی یا دادکان یا نمایندگان مجلس یا ریاست جمهوری و یا حتی برنامه ی مدهبی مناسبتی عاشورا با حضور استاد دوانی و ...
حاصل فقط و فقط یارکشی های جدید و تیمهای جدید و البته راهکارهای جدیدی برای فساد بود .
دوستان خبر نگار دوست دارم بهتر از ما که طبیعتا احساساتی تر هستیم کنکاش کنند و کمک کنند تا کمتر مچل این جماعت فرصت طلب شویم.
۶ ۲
... ..... کسی که با نام جعلی کامنت میذاره
چهارشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۶، ۰۶:۲۲
سیب زمینی به تو شرف داره
... ..... کسی که با نام جعلی کامنت میذاره
چهارشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۶، ۰۶:۲۲
سیب زمینی به تو شرف داره
Soltan
سه شنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۶، ۰۸:۳۹
با کمال ادب ! آقای کریمی باختین
۲ ۱
YES
سه شنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۶، ۱۱:۰۲
اتفاقا کیروش جونت باخت خخ طرف بدو بدو اومد خودش رو نخود اش کرد
۵
Sima
سه شنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۶، ۰۹:۱۳
ممنون آقای ناصری خیلی عالی بود الان خطابم به آی اسپورته کلا تا دیروز تمام مطالب علیه کریمی بود و میفرمودین کریمی را جدی نگیریم و ...چی شد یهو کریمی شد قهرمان احیانا ربطی به موضع آرام کریمی نسبت به مجری نود نداره؟ انصافا خیلی خوبی آی اسپورت اصلا تابلو نیستی
۶
بهزاد
سه شنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۶، ۰۹:۱۶
در اینکه تاج و ساکت دزدهای سرگردنه و مافیای فوتبال هستن شکی نیست. اما منی که طرفدار کریمی نیستم اما از جراتش خوشم میاد وقتی از بیرون نگاه میکنم بهتر متوجه همه چیز میشم چون احساسی به قصیه نگاه نمیکنم. اصل ماجرا بنظر من اینه که یه نفر از توی فدراسیون فوتبال یه سری اطلاعات محرمانه در اختیار کریمی گذاشته که واقعا همه دیدن ساکت اصلا پاسخی برای اون نداشت. اما واقعیت اینه که کریمی فقط سرتیتر اون اطلاعات رو میدونست و اصلا از جزئیاتش خبر نداشت و به هیچ عنوان با قدرت بیانش نتونست اونجوری که شایسته هستش تر بزنه به ساکت(منظورم اینه خیلی بیشتر از این ساکت باید عرق میکرد). اما اشتباه کریمی از جایی شروع شد که پای کی روش رو کشید وسط. کی روش دیگه مثل ساکت و تاج دزد و مافیا نیست. برعکس کاملا حرفه ای و میلیون ها برابر باهوش تر از کریمی هستش. منتقد های کی روش تو این سالها به لجن کشیده شدن چون کی روش با نتیجش حرف میزنه علمش هزاران برابر بالاتر از منتقداشه و البته بسیار باهوشتر از امثال کریمیه. ای کاش کریمی جنگ رو از تو زمین تاج و ساکت به زمین کی روش نمیبرد. امروز کی روش یه بیانیه علیه کریمی میده و مایلی کهن هم یه زر مفت میزنه و دیگه از اون به بعد همه یادشون میره که تاج و ساکت کجا هستن دقیقا.
۲
Omid
سه شنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۶، ۱۰:۰۱
کریمی میگه بعد از این همه هزینه برای کیروش انتظار داشتید صعود نکنیم، ساکت میگه ببینید چین چقدر در فوتبالش هزینه کرده! آقای محترم، چین داره همه هزینه ها رو در لیگ حرفه ایش میکنه (همون کاری که ژاپن چندین سال قبل کرد) نه اینکه لیگ داخلی رو هروقت کیروش دستور داد تعطیل کنید و بازیکنها رو تهدید کنه که یا باشگاههای آسیا و یا جام جهانی. این روش گلخانه ای رو هیچ کچای دنیا انجام نمیدن برای سه تا بازی و هرکی هم اعتراض کرد بگید همه برای تیم ملی!!! که کیروش دولا پهنا پاداش بگیره.
۵
4 تا
سه شنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۶، ۱۰:۳۷
بزدل
۱ ۱
اونی که
چهارشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۶، ۰۶:۲۳
شرف نداره و پشت اجنبی می ایسته!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر