فهرست
گزینه استقلال برای جانشینی رحمتی/ مانوئل فرناندز
گزینه استقلال برای جانشینی رحمتی/ مانوئل فرناندز

گزینه استقلال برای جانشینی رحمتی/ مانوئل فرناندز

آی اسپورت- حضور مهدی رحمتی در لیست خروجی استقلال تکذیب شده است ولی کسی نمی تواند مشکلات به وجود آمده بین منصوریان و دروازه بان تیمش را کتمان کند. به همین دلیل هنوز هم این احتمال وجود دارد که خروجی جلسه مهم ابتدای هفته بعد بین این دو نفر، رفتن رحمتی باشد.

نزدیکان استقلال به همین دلیل گزینه شان درصورت جدایی احتمالی رحمتی را مشخص کرده اند که نه محسن فروزان بدون تیم و اخراج شده از خونه به خونه است و نه وحید شیخ ویسی که با نفت قرارداد دارد ولی برای استقلال خوزستان بازی می کند.

استقلالی ها به دنبال جذب فروزان نیستند چون او مدتهاست بازی نکرده و قطعا در شرایط نرمال بدنی نیست و آنها هم زمان برای رساندن فروزان به شرایط بازی ندارند.

حضور شیخ ویسی هم به دو دلیل منتفی است؛ اولا اینکه کادر فنی استقلال با وجود کار کردن با او در نفت، چندان نظر مساعدی روی دروازه بان قبلی شان ندارند و ثانیا به دلیل جذب زهیوی از استقلال خوزستان، دیگر نمی خواهند بازیکنی از این تیم بگیرند.

گزینه اصلی استقلالی ها برای جانشینی احتمالی رحمتی، یک دروازه بان خارجی است که سابقه بازی در لیگ برتر را هم دارد به نام مانوئل فرناندز. این گلر اسپانیایی در نیم فصل اول برای ماشین سازی بازی کرد و نمایش بدی هم نداشت.

البته احتمال اصلی این است که رحمتی و منصوریان در جلسه هفته بعد، کدورت ها را کنار گذاشته و ماندن دروازه بان اول آبی ها قطعی شود.

۶ ۲  
آی اسپورت
2016-12-29 20:57:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
pErSePoLiS
پنجشنبه ۹ دی ۱۳۹۵، ۲۲:۱۸
برای کلیک بیشتر فقط شایعه میسازید.آخه استقلال با وجود مگویان-رابسون و پادوانی اصلا اجازه جذب بازیکن غیر آسیایی نداره مگه اینکه اسپانیا رو آسیایی بدونید!!
۱
رضا
جمعه ۱۰ دی ۱۳۹۵، ۰۳:۳۲
از خودتون خبر در نیارید
استقلال سهمیه خارجی غیرآسیاییش رو پر کرده
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر