فهرست
پیش بینی برانکو که درست از آب درآمد!
پیش بینی برانکو که درست از آب درآمد!

پیش بینی برانکو که درست از آب درآمد!

آی اسپورت – برانکو در یکی از آخرین مصاحبه‌های بلندی که در کشورمان داشت، گفت: «متأسفانه فوتبال ایران به‌زودی آماتور خواهد شد. شما با این حجم از مشکلات مالی نمی‌توانید ادامه بدهید.» به‌نظر می‌رسد حالا به نوعی پیش‌بینی او درست از آب درآمده باشد. لیگ بیستم فوتبال به‌زودی در شرایطی آغاز می‌شود که برای نخستین‌بار در 20 سال گذشته حتی یک مربی خارجی هم در لیگ نداریم. به علاوه ورود بازیکنان خارجی جدید ممنوع است و توانایی باشگاه‌ها در حفظ نفرات قبلی هم در هاله‌ای از ابهام قرار دارد. جالب اینکه یکی از بزرگ‌ترین مشکلات پرسپولیس هم به شکایت خود برانکو مربوط می‌شود؛ جایی که او 16‌ماه بعد از قطع همکاری، هنوز به پولش نرسیده و مطلقا هم کوتاه بیا و تخفیف بده نیست. به‌نظر می‌رسد برانکو تصمیم گرفته آماتورهای بدحساب را تنبیه کند!

 

بانک ورزش 

۲۲ ۲  
آی اسپورت
2020-10-15 01:30:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
omid
پنجشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۹، ۰۱:۳۵
بنده خدا پنجاه درصد تخفیف داد ترسیدن محبوبیتش بیشتر بشه گفتن انقدر اذیتش کنیم حوس پرسپولیس به سرش نزنه بعد دین استرامتچونی هم هست تیم ملی هم که... گفتن به این بهونه ها مربی خارجی ممنوع میکنیم مربی که کارش مربیگریه مدیر کارنابلد ممنوع کنید،مدیر سفارشی،بی سواد،حراستی،دندانپزشک راستی فرق دندان پزشک ها با بقیه پزشکی ها؟؟؟زحمت کمتر درامد بیشتر البته اولشم باید حسابی پول خرج کنی جالب نیست؟از دکترها دندون پزشکش نصیب ما شده
۷
امیرعباس
پنجشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۹، ۰۴:۱۶
موش بخورتتون یعنی خودتون نمی دونستید اسم خودتونم گذاشتین خبرنگار یا هنوز درحال پاچه خواری هستید چقدر حقیرید و بی مقدار!!
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر