فهرست
کنایه هاشمی‌نسب؛ آب سربالا رفته!
کنایه هاشمی‌نسب؛ آب سربالا رفته!

کنایه هاشمی‌نسب؛ آب سربالا رفته!

آی‌اسپورت- سیاهجامگان در یک بازی جنجالی در اهواز فولاد را متوقف کرد و یک امتیاز گرفت. مهدی هاشمی‌نسب در کنار خداداد عزیزی هدایت مشهدی‌ها را به عهده دارد.

اعتراض‌ها در کنار زمین: توقع داشتید چه اتفاقی بیافتد؟ بعد از بازی مقابل سایپا که آنطور حق ما را خوردند باید چه کاری می‌کردیم؟ توقع نداریم که داوران به نفع ما سوت بزنند، حداقل عدالت را رعایت کنند. اگر در این بازی هم اعتراض نمی‌کردیم با دنیایی از استرس و فشار روحی و روانی به خانه می‌رفتیم تا برای دیدار بعدی آماده باشیم و هیچ اتفاقی هم نمی‌افتاد. اینکه چرا راجع به بازی اینقدر صحبت می‌شود فکر می‌کنم به دلیل اشتباهات داوری است که گل سالم ما را آفساید می‌گیرند و پنالتی که پنالتی نیست را می‌گیرند.

بختیار و ساسان: این موضوع تنها به بختیار رحمانی مربوط نمی‌شود و ساسان انصاری هم خیلی تند صحبت کرده است. بالاخره این‌ها بازیکن‌های بزرگ مملکت هستند و قابل احترام هستند. به هر حال این‌ها سال‌ها در پرسپولیس و استقلال بازی کرده‌اند و افتخارات زیادی دارند؛ نوابغ فوتبال ایران هستند و حق دارند که راجع به خداداد اینگونه صحبت کنند! آب که سر بالا برود قورباغه ابوعطا می‌خواند. حیف که در شرایط خوبی نیستیم. انشاالله این بزرگان که می‌گویند در لیگ شرکت نمی‌کنیم به حرف خود عمل کنند. جاهایی که این‌ها الان هستند ما سال‌ها بوده‌ایم. نمی‌توانم در این جایگاه جواب آن‌ها را بدهم؛ ای کاش در این جایگاه نبودم تا می‌توانستم جواب آن‌ها را بدهم، اما در حال حاضر به همین اندازه برای آن‌ها کافی است.  

۱ ۱  
آی اسپورت
2017-01-30 00:32:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
مجتبی فرد
دوشنبه ۱۱ بهمن ۱۳۹۵، ۰۹:۲۲
خود جناب هاشمی‌نسب هم در زمان بازیگری از آن قورباغه‌ها بود که ابوعطا می‌خواند.
واقعا هم که آب سربالا رفته!
۴
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر