فهرست
لیست مازاد جنجالی؛ وقتی مدیران تیم می‌بندند
لیست مازاد جنجالی؛ وقتی مدیران تیم می‌بندند

لیست مازاد جنجالی؛ وقتی مدیران تیم می‌بندند

آی اسپورت - هجمه شایعات علیه حسین ماهینی همچنان ادامه دارد. قرار گرفتن او در لیست مازاد خبری است که مکرر منتشر می‌شود و در این رهگذر نام نفراتی چون مصلح، شریفی، ربیع‌خواه و حتی سیدجلال حسینی و... هم تبدیل به تیترهای تکان‌دهنده و کلیک‌خور و پست‌های جذاب شده است.

درباره لیست مازاد به هیج خبری توجه نکنید و هیچ خبری را حتی محتمل هم ندانید چون واقعا کالدرون تصمیمی نگرفته و گفته در اردوی ترکیه و بعد از شناخت کامل از نفرات تصمیم می‌گیرد و اکنون  همانطور که شما می‌توانید گمانه‌زنی کنید رسانه‌ها هم در حال گمانه‌زنی هستند و این حقیقت محضی  است که این روزها می‌بینیم.

تمدید قرارداد با ربیع‌خواه خود نمونه‌ای از کذب بودن گمانه‌زنی‌ها بود و یا اخباری که هدفمند علیه سیدجلال حسینی منتشر می‌شوند و مدتها هم هست که به هر بهانه‌ای منتشر شده و اغلب مخاطبان هم می‌دانند که هیچ پایه و اساسی ندارد کما اینکه حتی در تصاویر منتشره از اردوی پرسپولیس هم کاملا مشخص است که کالدرون تا چه حد به سیدجلال حسینی توجه دارد.

آیا این همه گمانه‌زنی درباره لیست مازاد نشات گرفته از تمدید قرارداد و جذب بازیکن قبل از انتخاب سرمربی آن هم  در برخی خطوط که ترافیک بازیکن هم وجود دارد نبوده؟ آیا امروز آرامش پرسپولیس و همچنین اعتبار برخی بازیکنان که مدام به عنوان بازیکن مازاد نام‌شان در رسانه‌ها برده می‌شود محصول تیم بستن بدون نظر سرمربی و بدون مشورت با کریم باقری و با سلیقه مدیران نیست؟

چرا در نقل و انتقالاتی که ماجراهای جدایی برانکو خود تلی از حاشیه و جنجال را به همراه داشته برخی تصمیمات از جمله تیم بستن مدیران باشگاه باید حکم هیزم ریختن روی آتش جنجال‌ها را داشته باشد؟ این است مدیریت بحران در پسابرانکو؟

۷    
آی اسپورت
2019-07-11 17:17:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر