فهرست
کی‌روش: به دنبال فوتبالی هجومی در کلمبیا هستم
کی‌روش: به دنبال فوتبالی هجومی در کلمبیا هستم

کی‌روش: به دنبال فوتبالی هجومی در کلمبیا هستم

آی اسپورت - سایت «DIMAYOR» کلمبیا خبر داد که کارلوس کی روش، سرمربی جدید تیم ملی کلمبیا در یک بازی لیگ برتر کلمبیا حضور پیدا کرد تا وضعیت بازیکنان داخلی ملی پوش را بررسی کند. کی روش پنج شنبه گذشته رسما قراردادش را با فدراسیون کلمبیا امضا کرد. مدت قرارداد سرمربی سابق ایران با کلمبیایی‌ها ۴ساله است.

کی روش در مصاحبه با شبکه «آر سی ان» کلمبیا گفت: من بازی فوتبال به همراه بازیکنانی که کلمبیا در اختیار دارد را دوست دارم. می توانیم یک فوتبال زیبا و پیروزمندانه را به نمایش بگذاریم. تلاش برای رسیدن به پیروزی و رساندن این بردها به جام آرزوی مربی و بازیکنان است. سبک من بازی مستقیم است. در پرتغال بازیکنان کلمبیا مورد ستایش زیاد هستند. آنها در تیم های بزرگ اروپایی بازی می کنند. امروز کلمبیا جایگاه بالایی را در جهان دارد.»

سرمربی پرتغالی درباره برنامه اش در مسابقات کوپا آمریکا که تنها ۴ماه دیگر آغاز می شود، گفت: «هدف من ارائه فوتبال زیبا است. همیشه تلاش می کنم که بهترین باشیم. نمی توانیم از پایان شروع کنیم. بسیار مهم است که به تیم های دیگر احترام بگذاریم و برای برد بازی کنیم. در بازی‌ها باید هماهنگی کامل داشته باشیم و تلاش می کنیم تا بازی به بازی جلو برویم.»

سرمربی سابق ایران درباره ارتباطش با بازیکنان کلمبیا گفت: «ما می توانیم تمام بازیکنان بشناسیم و تمام حالات آنها را می شناسیم. استراتژی من این است که میراث پکرمن را دنبال کنم و بازیکنانی که این میراث را بنیان نهادند را برای تصمیم گیری در آینده به کار بگیرم.»

۶ ۴  
آی اسپورت
2019-02-10 11:59:00
نظر دهید

۴ نظر
ساشا باتیستوتا
يكشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۷، ۱۳:۱۳
فوتبال هجومی؟؟؟؟؟؟؟ خخخخخخخ من دلم برای خامی ، فالکائو و کوادرادو می سوزه باید هافبک دفاعی و دفاع چپ و راست بازی کنند
یاشار
يكشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۷، ۱۳:۵۱
منظورش همون اوت دستیه، زیاد جدیش نگیرید! :)))))
۲
//
يكشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۷، ۱۴:۰۲
فقط دقت کن که اونجا فردوسی پور نیست که با باخت هایی که میاری هم حماسه بسازه و جونم عشقم کنه.
۲
کنت دراکولا
يكشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۷، ۱۵:۱۹
...
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر