فهرست
پرواز بلند رونالدو برای گل شماره ۴۵۰
پرواز بلند رونالدو برای گل شماره ۴۵۰

پرواز بلند رونالدو برای گل شماره ۴۵۰

آی اسپورت - فصل گذشته کریستیانو رونالدو عملکردی فوق العاده در ترکیب بیانکونری داشت و با به ثمر رساندن ۳۷ گل، رکورد گلزنی در طول یک فصل در تاریخ این باشگاه را شکست. اما به نظر می رسد ستاره پرتغالی قصد تمام شدن ندارد و او فصل جاری را نیز در آمادگی کامل آغاز کرده است.

کریستیانو رونالدو در اولین هفته سری آ موفق شد در دقایق پایانی با نفوذی دیدنی دروازه سمپدوریا باز کند و امشب نیز دبل او مانع رقم خوردن اولین شکست فصل یوونتوس شد.

کریستیانو رونالدو در نیمه اول موفق شد از روی نقطه پنالتی دروازه جالوروسی را باز کند و در دقیقه ۷۰ و در شرایطی که تیمش ۱۰ نفره هم بود، در بین تجمع مدافعان رم با پروازی بلند و زیبا موفق شد گل تساوی بخش تیمش را به ثمر رساند تا یوونتوس با یک امتیاز پایتخت ایتالیا را ترک کند. به جز این فصل، رونالدو در سالهای ۲۰۰۹، ۲۰۱۱ و ۲۰۱۴ در رئال مادرید موفق شده در هر دو بازی اول فصل گلزنی کند و برای اولین بار این اتفاق در لباس یوونتوس نیز رخ داد. همچنین حالا کریستیانو رونالدو از سال ۲۰۰۳ در مجموع در پنج لیگ معتبر اروپایی موفق به ثبت رکورد خیره کننده 450 گل شده است. یوونتوس بعد از سالها امیدوار به کسب موفقیت در لیگ قهرمانان پیش رو است و برای رسیدن به این هدف دشوار، آنها به همین کریستیانو رونالدوی آماده در پیشانی خط حمله نیاز دارند.

     
آی اسپورت
2020-09-28 09:59:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر