فهرست
اولین خرید استقلال: تبریزی از ذوب آهن
اولین خرید استقلال: تبریزی از ذوب آهن

اولین خرید استقلال: تبریزی از ذوب آهن

آی اسپورت- کاوه رضایی برای معرفی مرتضی تبریزی به عنوان خرید جدید استقلال همان کاری را کرد که فصل قبل مهدی رحمتی درباره بختیار رحمانی انجام داد. انتشار عکس کاوه رضایی و مرتضی تبریزی در کنار هم یعنی رونمایی از اولین خرید قطعی استقلال برای لیگ هفدهم. خریدی که حتی قرارداد داخلی اش را هم با آبی ها امضا کرده است.

البته این خبر فعلا به صورت رسمی منتشر نمی شود چون تکلیف اعضای هیئت مدیره و مدیرعامل استقلال قطعی نیست و قرار شده بعد از انتخابات ریاست جمهوری و پایان بازیهای فصل استقلال (بازی برگشت با العین) همه چیز به صورت قطعی اعلام گردد.

تبریزی همدانی بازیکنی است که اولین بار توسط منصوریان در پاس همدان به بازی گرفته شد و در 5 فصل اخیر با پیراهن ذوب آهن روزهای خوبی را در لیگ برتر سپری کرد و 26 گل زد. تبریزی و استقلالی ها از دو هفته قبل، مذاکرات شان را شروع کردند و به دلیل آزاد بودن این بازیکن، توافقات بدون ایجاد مشکل و پول رضایتنامه حاصل شد و تبریزی دیروز پای برگه قرارداد داخلی با آبی ها را امضا کرد. قرارداد تبریزی با استقلال، دو ساله است و رقمش برای فصل اول تقریبا 950 میلیون تومان.

 

درحقیقت عکس رضایی و خرید جدید آبی ها مربوط است به سفر تبریزی 26 ساله به تهران در دو روز قبل که فردایش با امضای قرارداد داخلی به پایان رسید و نتیجه داد.

استقلال به احتمال فراوان یک مهاجم دیگر هم جذب می کند حتی با وجود ماندن رضایی در این تیم که نامش سجاد شهباززاده خواهد بود.

۱۴    
آی اسپورت
2017-05-17 19:59:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر