فهرست
مانع دورتموند برای اوبامیانگ؛ 70میلیون یورو
مانع دورتموند برای اوبامیانگ؛ 70میلیون یورو

مانع دورتموند برای اوبامیانگ؛ 70میلیون یورو

آی‌اسپورت- در حالی که باشگاه‌های بزرگ دنیا مثل رئال مادرید، منچسترسیتی و لیورپول به دنبال جذب ستاره گابنی دورتموند هستند، سران آلمانی برای جدایی این مهاجم رقم هنگفتی را مانع قرار داده‌اند. گل گزارش داده که دورتموند برای فروش پیر امریک اوبامیانگ به رئال مادرید، مبلغ 70 میلیون یورو را در نظر گرفته است. این ستاره گابنی بارها از علاقه‌اش برای بازی در رئال مادرید گفته و به تازگی اعلام کرد که در تابستان پیش رو دورتموند را ترک خواهد کرد اما مدیران این باشگاه قصد ندارند که به راحتی این ستاره گلزن را از دست بدهند.

واتسکه، نایب رئیس باشگاه دورتموند، به تازگی به کیکر گفت: ما برای فروش اوبامیانگ تحت فشار نیستیم. او تا 2020 قرارداد دارد. اگر پیشنهادی برسد، ما مذاکره خواهیم کرد. او را ارزان نمی‌فروشیم.

واتسکه پیشتر هم گفته بود رئال اگر به دنبال ستاره ماست باید سر کیسه را شل کند. اوبامیانگ گابنی در سه فصل گذشته 85 گل به ثمر رسانده اما برخی معتقدند که شاید او نتواند کارایی مشابه‌ای در ترکیب تیم زین‌الدین زیدان داشته باشد.

  ۱  
آی اسپورت
2017-02-10 00:46:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
مسعود
جمعه ۲۲ بهمن ۱۳۹۵، ۰۴:۲۶
وقتی می خواد بیاد رئال نباید پنج سالهه تمدید می کرد باید تا 2018 می بست که اینقدر نخوان بگیرن 70 تا برای این 80 تا 90 تا هم برای دیبالا می گیره یووه اما میشه بزنما رو 60 تا داد و بخشیشو جبران کرد
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر