فهرست
آسمان آبی استقلال/ آماده‌سازی بی‌حاشیه
آسمان آبی استقلال/ آماده‌سازی بی‌حاشیه

آسمان آبی استقلال/ آماده‌سازی بی‌حاشیه

آی‌اسپورت- استقلال در بازی پایانی نیم فصل برابر سپاهان اگرچه با جوانانش خوب کار کرد و هواداران را امیدوار نگه داشت، اما نیمکت‌نشینی رحمتی و شایعات مختلف درباره نقل و انتقالات این تیم باعث تنش‌هایی شد که چندین روز پیاپی در تمرینات آبی‌ها تاثیرگذار بود. رحمتی بعد از بازی سپاهان رضایت‌نامه خواسته بود و کاوه رضایی هم ساز جدایی کوک کرده بود. از طرفی استقلال و منصوریان در جذب گزینه‌های نیم فصل ناموفق بودند.

اما شرایط از شب افتتاح رستوران منصوریان متفاوت شد. علیمنصور و رحمتی در یک قاب با هم عکس یادگاری گرفتند تا در ظاهر آرامش را به استقلال برگردانند. اتفاقی که خیال منصوریان را تا حدی بابت حاشیه‌سازی‌های کاپیتان قدرتمند تیمش در ادامه فصل راحت کرد. در تمرین روز جمعه هم کاوه رضایی بعد از غیبت چند روزه به جمع آبی‌پوشان اضافه شد و پا به پای دیگر بازیکنان تمرین کرد. یکی دیگر از نکته‌های جالب توجه تمرینات این روزهای استقلال هم انگیزه بختیار رحمانی است. شماره هفت آبی‌ها بعد از یک نیم فصل ناموفق، حالا مثل تمرینات ابتدای فصل روحیه دارد. گویا آبی‌ها به اهداف‌شان در بازار نقل و انتقالات هم نزدیک شده‌اند و آندو تیموریان اولین خرید زمستانی منصوریان است. مجموعه اتفاقاتی که نشان می‌دهد روزهای آفتابی استقلال با منصوریان در پیش است.

۳ ۳  
آی اسپورت
2017-01-06 22:18:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۳ نظر
تراختورچی از تهران
جمعه ۱۷ دی ۱۳۹۵، ۲۲:۳۲
یه بار برن تو بشکه یخ ! فرشینگ میشن و پردازش حاشیه ها شروع میشه !!!
به انتظار نیم فصلی داغون !!! در انتظار داش علی و دوستان !
۳
منتقد
جمعه ۱۷ دی ۱۳۹۵، ۲۲:۵۱
نویسنده خیلی به تیمت امیدوار نباش. مربی که دست میندازه دور گردن بازیکنی که براش ارنج میکنه براتون مربی نمیشه.
۱ ۱
علی
جمعه ۱۷ دی ۱۳۹۵، ۲۳:۳۸
مرگ یکبار شیون یه بار نمیشه با همه دوست باشی و قهرمان بشی یه معلم یا استاد خوب باید بین شاگرد خوب و منضبط با شاگرد نامنضبط فرق بگذاره درسته که پشت سرش صفحه میگذارن اما اصول معلمی حفظ میشه و موفقیت هم به دست میاد دیدیم که امیرخان حاضر نشد با شاگردهایی که نامنضبط یا تمام شده بودند کجدار و مریز کنار بیاد یه علت موفقیت هاش همینه حسین فرکی هم سرمربیگری سپاهان را پس از قهرمانی از دست داد اما جلوی نویدکیای تمام شده محکم ایستاد
نمیگم رحمتی بده میگم اگر وافعا خوب و منضبطه مشکلات را گردن اش ننداز و اگر بی انضباطی و حاشیه سازی کرده کنارش بگذار
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر