فهرست
تهدید همامی؛ فقط یک روز دیگر صبر می‌کنم
تهدید همامی؛ فقط یک روز دیگر صبر می‌کنم

تهدید همامی؛ فقط یک روز دیگر صبر می‌کنم

آی اسپورت - چند روزی است که نام مسعود همامی دروازه‌بان سابق تیم‌های سپاهان و ذوب‌آهن بار دیگر بر سر زبان‌ها افتاده چرا که باشگاه پرسپولیس برای کسب مجوز حرفه‌ای از کنفدراسیون فوتبال آسیا هنوز با چند طلبکارش از جمله مسعود همامی دروازه‌بان سابقش به توافق نرسیده است. همامی در لیگ چهاردهم و در نیم‌فصل با نظر حمید درخشان به پرسپولیس آمد اما در پایان فصل درخشان جای خودش را به برانکو داد و سرمربی کروات برخی بازیکنان از جمله همامی را برای فصل بعد نخواست. با این وجود طلب 780 میلیون تومانی این دروازه‌بان اصفهانی یکی از مشکلاتی است که امروز بر سر کسب مجوز پرسپولیس وجود دارد. صحبت‌های همامی در گفتگو با ورزش 3 را بخوانید:

  • راستش ما کاری نکردیم، متاسفانه این مشکلاتی است که باشگاه و آقای گرشاسبی درست کردند. نمی‌دانم چه اسمی باید روی این افراد و کارهایشان گذاشت، دروغ گفتن کار درستی نیست. من به آقای طاهری تخفیف دادم و قرار شد پول من را نقد بدهند ، آقایان حتی در کمیته استیناف گفتند که پول من را نقد می‌دهند اما هیچ اتفاقی نیفتاد. متاسفانه نه اتحادیه‌ای داریم که از بازیکنان حمایت کند و نه پشت هم هستیم. من خیلی عذر می‌خواهم که این را می‎گویم اما در فوتبال‎مان کسی که مرد باشد کم داریم، خیلی کم هستند آدم‌هایی مثل علی کریمی و علی دایی که دنبال حرف حق و حقیقت و عدالت هستند. بقیه به فکر خودشان هستند.
  • من نمی‌خواهم پرسپولیس محروم شود اما این اتفاق می‌افتد چون اگر مطالبات من را ندهند با توجه به اقداماتی که می‌کنم حتما محروم خواهند شد. ای‌اف‌سی دنبال این مسایل نیست که ببیند که پرسپولیس با 8 نفر تسویه کرده و با دو نفر نکرده است، آنها قانون را اجرا می‌کنند.
  • این روزها کاری کردند که برخی از هواداران که از مسایل آگاه نیستند با الفاظ بد به من حمله کرده‌اند. اما این را نمی‌گویند که من به خاطر پرسپولیس از جیبم پول دادم و رضایتنامه گرفتم. من وقتی می‌خواستم رضایتنامه‌ام را از پیکان بگیرم با آقای درخشان و طاهری تماس گرفتم، طاهری به درخشان گفت که بگویید خودش رضایتنامه را بگیرد و ما به او پولش را می‌دهیم. اما این کار را نکردند. البته این هوادارانی که توهین می‌کنند هوادار واقعی پرسپولیس نیستند اما من از جیبم برای این تیم پول دادم و حالا پولم را نمی‌دهند.
  • به نظر من این‌ها نمی خواهند مشکل را حل کنند. آخرین بار من بازهم تخفیف دادم، آقای خمارلو تماس گرفت و گفت تخفیف بده تا آقای گرشاسبی چکش را بنویسد و قرار بود من هم رضایتنامه بدهم اما هیچ کاری نکردند. فقط در حد حرف بود. مشکل به نظر من دروغگویی و عدم صداقت است. اگر مبنا دادن پول بود طور دیگری برخورد می‌کردند. پرسپولیس بزرگ است و دلم نمی‌‎خواهد به فوتبال این مملکت ضربه بخورد یکی دوروز دیگر صبر می‌کنم اما اگر مشکلم حل نشود تمام کارها را برای شکایت و نامه‌نگاری به مراجع بالاتر انجام داده‌ام و فکر می‌کنم این‌بار حتما دچار محرومیت شوند.
  ۳  
آی اسپورت
2018-09-12 13:49:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۳ نظر
Ashkanred
چهارشنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۷، ۱۴:۳۴
آقا حق رشد هم تازه پرسپولیس باید پرداخت کنه !!!!!
۲
Adib
چهارشنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۷، ۱۴:۳۶
خیلی ترسیدیم مفت خور
۴
دانیال
چهارشنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۷، ۱۵:۲۲
اقا بازیکنا حق دارن دنبال پولشون باشن همه جای دنیا پوله بازیکن رو کامل پرداخت میکنن حقشونه خودتونو بزارین جای اینا حاضر بودین تو وضع از 200 میلیون بگذرین
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر