فهرست
مدیربرنامه بیرانوند: دیگر نمی‌گذارم بازی کند!
مدیربرنامه بیرانوند: دیگر نمی‌گذارم بازی کند!

مدیربرنامه بیرانوند: دیگر نمی‌گذارم بازی کند!

آی اسپورت - در شرایطی که هنوز حواشی حرکت علیرضا بیرانوند در بازی تراکتور و پرسپولیس تمام نشده، یک موضوع جدید باعث شده تا حضور بیرانوند در بازیهای بعدی پرسپولیس در هاله‌ای از ابهام قرار بگیرد. ماجرا از این قرار است که علیرضا بیرانوند به کارگزاری به نام غلام گنجی بدهکار است و هنوز حق ترانسفری او را پرداخت نکرده است. این موضوع البته مربوط به امروز و دیروز نیست و گنجی از مدتها قبل دنبال طلبش از دروازه‌بان ملی‌پوش پرسپولیس بوده که البته هنوز به نتیجه نرسیده است.

به تازگی حکم کمیته انضباطی در فضای مجازی منتشر شده که تاریخ آن مربوط به 20 خرداد امسال است و بر اساس دستور ابراهیم شکوری سرپرست دبیرکلی فدراسیون فوتبال به سازمان لیگ، تا زمانی که بیرانوند مشکلش با گنجی را حل نکند، حق هیچ فعالیت فوتبالی نخواهد داشت و نمی‌تواند برای پرسپولیس بازی کند اما همانطور که می‌دانید، بیرانوند بعد از غیبت در هفته اول لیگ به خاطر محرومیت ناشی از فصل گذشته، در دیدار حساس مقابل تراکتور در تبریز به میدان رفت.

با غلام گنجی تماس گرفتیم. برخی خبرها حاکی از آن بود که بیرانوند با مدیربرنامه سابقش تسویه حساب کرده اما گنجی درباره این موضوع به فوتبالی می‌گوید: «از روزی که بیرانوند به پرسپولیس پیوسته، 163 میلیون تومان به من بدهکار است که هنوز این پول را نداده و هر دفعه شخصی واسطه شده تا من به صورت موقتی برای یک یا چند بازی رضایت بدهم که او مشکلی برای بازی نداشته باشد. برای دیدار با تراکتور هم اگر چه من اجازه دادم که او به میدان برود اما دیگر و تا زمانی که او پول مرا ندهد، اجازه بازی به او را نخواهم داد. من فقط برای بازی با تراکتور و با اصرار فراوان دوستان مشترک این اجازه را دادم و برای بازی و بازیهای بعدی تا زمانی که طلب من را ندهد اجازه بازی به او نخواهم داد.»

البته نکته عجیب، ناچیز بودن بدهی بیرانوند در قیاس با رقم قرارداد او با پرسپولیس است. در برنامه فوتبال برتر اعلام کرد که قرارداد او با آپشن ها به گمانه زنی رسانه ها که گفته شده بود بیش از چهار میلیارد تومان است و با این حال بیرانوند کار سختی برای پرداخت این پول ندارد اما تا امروز به دلایلی نامشخص از پرداخت بدهی‌اش خودداری کرده که با توجه به صحبتهای گنجی، او در بازگشت به ایران همراه با تیم ملی فوتبال ایران، چاره‌ای جز واریز این پول به حساب غلام گنجی نخواهد داشت. فدراسیون فوتبال هم نامه ای به سازمان لیگ داده و از این سازمان خواسته تا اجازه بازی کردن به بیرانوند ندهد.

فوتبالی

۶    
آی اسپورت
2019-09-07 23:51:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر