فهرست
نقل قول های روز: ادعای کاپلو بودن ندارم
نقل قول های روز: ادعای کاپلو بودن ندارم

نقل قول های روز: ادعای کاپلو بودن ندارم

آی اسپورت – این بخش اختصاص دارد به گزیده ای از نقل قول اهالی فوتبال در چند ساعت گذشته:

ژاوی تضمین پیروزی نیست

درست است که ژاوی در میانه زمین تیم السد را رهبری می‌کند ولی این به آن معنا نیست که حتما در تهران پیروز میدان هستم زیرا باشگاه استقلال نیز بازیکنان خوبی دارد ولی تمام سعی خود را می‌کنیم تا پیروز شویم. این بازی باید در مراحل نهایی برگزار می‌شد زیرا هر دو تیم باشگاه پرافتخاری در آسیا هستند و دیدار این دو تیم بسیار مهم است
نظر مدیر باشگاه السد قطر درباره دیدار تیمشان با استقلال در پلی اف لیگ قهرمانان

دوست داشتم جلوی سیاه جامگان باشم

متاسفانه بازی با سیاه‌جامگان را هم از دست دادم چراکه گچ دستم را هنوز باز نکردم. باور کنید سه روز قبل از دستم ام آر آی گرفتم تا اگر امکانش بود گچ دستم را باز کنم و حتی می‌خواستم با درد برای پرسپولیس بازی کنم اما پزشکان گفتند که نباید این کار را انجام دهم هرچند که خیلی اصرار داشتم برای پرسپولیس بازی کنم. می‌خواستم آخرین بازی را قبل از جدایی برای پرسپولیس انجام د هم اما با توصیه پزشکان این اتفاق نیفتاد. نهایتا تا 10 روز دیگر گچ دستم را باز می‌کنم.
عالیشاه با دستی شکسته از هواداران پرسپولیس خداحافظی کرد تا به تراکتورسازی برود

ادعای کاپلو بودن ندارم

ما باید مشکلات فنی را برطرف کنیم و بدانیم کمتر اشتباه کنیم. فابیو کاپلو می‌گوید تیمی که موقع حمله کردن بتواند به فکر کنترل نیروهای تهاجمی حریف باشد، موفق خواهد شد. من کاپلو نیستم و ادعای کاپلو بودن ندارم اما باید شرایط دفاعی تیم را بهتر کنیم. البته وقتی از بازیکنان جوان در خط دفاعی استفاده می‌کنیم، طبیعتاً ممکن است مشکلاتی به ‌وجود بیاید.
بخشی از صحبتهای نادر دست نشان درباره وضعیت صنعت نفت آبادان

تیکی تاکا کجا بود؟

آقای منصوریان مدعی شده که به خاطر بازی در ورزشگاه تختی نباید انتظار بازی زیبا را داشت و شاهد تیکی تاکا نخواهیم بود اما سئوال ما این است که اکثر گل‌های استقلال حتی در ورزشگاه آزادی از روی سانتر به دست آمده و این گل‌ها حاصل تیکی‌تاکا نبوده است.
واکنش مدیر روابط عمومی باشگاه نفت به درخواست منصوریان برای تغییر محل بازی امروز

 

کد خبر : 9408

 

 

۲    
آی اسپورت
2016-12-20 09:49:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر