فهرست
الجزایر اوکی داد؛ با ایران بازی می‌کنیم
الجزایر اوکی داد؛ با ایران بازی می‌کنیم

الجزایر اوکی داد؛ با ایران بازی می‌کنیم

آی اسپورت – فدراسیون فوتبال الجزایر ۲ بازی دوستانه تیم ملی این کشور برابر ۲ تیم گروه B جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه را تایید کرد. به گزارش سایت الیوم 24، فدراسیون فوتبال الجزایر دیدارهای دوستانه برابر تیم‌های ملی ایران و پرتغال حریفان مراکش در جام جهانی 2018 روسیه را به صورت رسمی مورد تایید قرار داد.

صالح عبود، مشاور ارشد رئیس فدراسیون فوتبال الجزایر در مصاحبه با یک شبکه رادیویی این کشور گفت: «فدراسیون فوتبال الجزایر با همتایان ایرانی و پرتغالی خود برای برگزاری 2 بازی دوستانه پیش از آغاز جام جهانی 2018 روسیه به توافق رسیده است.»

این مقام مسئول در ادامه تاکید کرد که بازی دوستانه ایران و الجزایر در ماه مارس میلادی و طبق تقویم رسمی فیفا برگزار خواهد شد. دومین دیدار با پرتغال نیز در ماه ژوئن و چند روز پیش از آغاز جام جهانی 2018 روسیه خواهد بود. فدراسیون‌های فوتبال ایران و پرتغال به این خاطر الجزایر را انتخاب کردند که سبک بازی این تیم مشابه مراکش حریف آنها در گروه B جام جهانی 2018 روسیه است.

۶ ۴  
آی اسپورت
2017-12-21 12:59:00
نظر دهید

۴ نظر
کامران
پنجشنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۶، ۱۳:۲۳
عربستان نمیذاره این بازی برگزار شه
۲ ۱
سعید
پنجشنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۶، ۱۴:۳۱
عربستان غلط میکنه شورشو در اورده
۱
سعید
پنجشنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۶، ۱۴:۳۴
چرا وقتی ژاپن که از ایران ضعیف تر هم هست با برزیل بازی دوستانه میکنه ایران با این تیمهای ضعیف که باید خداخدا کنه لغو نشه بازی دوستانه میکنه
۱ ۱
ناصر شجاعی
پنجشنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۶، ۱۷:۵۶
جدی جدی فکر میکنی الجزایر از ایران ضعیف تره؟
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر