فهرست
وعده‌های عجیب زنوزی؛ جذب بازیکنان بی‌نظیر!
وعده‌های عجیب زنوزی؛ جذب بازیکنان بی‌نظیر!

وعده‌های عجیب زنوزی؛ جذب بازیکنان بی‌نظیر!

آی اسپورت – مالک جدید باشگاه تراکتورسازی با توپ پر آمده است. محمدرضا زنوزی که باشگاه گسترش فولاد هم مال اوست وعده‌هایی به هواداران تراکتورسازی می‌دهد از وعده‌های مدیران قبلی هم جذاب‌تر است. وعده‌های مدیران قبلی که عملی نشد حالا باید دید زنوزی از پس وعده‌های جذابش برمی‌آید یا نه:

اولویت با مربی خارجی است

ما حدود ۱۰ روز است که در پی استخدام سرمربی جدید هستیم. مربیانی از اروپا و آمریکای جنوبی مدنظر ما هستند که با چند گزینه هم به صورت نامحسوس صحبت کرده‌ایم و از امروز نیز به صورت شفاف و رسمی مذاکرات‌مان را ادامه می‌دهیم منتهی به خاطر سرعت دادن به کارمان و جمع و جور کردن تیم با چند سرمربی لیگ برتری نیز مذاکره کرده‌ایم تا در کادر فنی قرار گرفته و زیر نظر مربی خارجی فعالیت کنند.

بازیکنان خارجی درجه یک می‌گیریم

تصمیم داریم تا بهترین و شایسته‌ترین بازیکنان را برای تیم فوتبال تراکتورسازی انتخاب کنیم و سعی داریم چند بازیکن تراز اول خارجی جذب کنیم، بازیکنانی با کیفیت بالا که تاکنون نظیر آنها در لیگ برتر ایران حضور نیافته‌اند. بنا داریم تا امسال تیم را برای قهرمانی لیگ ببندیم تا ضمن دست یافتن به این مقام به دنبال کسب جایگاهی مناسب در لیگ قهرمانان آسیا باشیم.

تراکتورسازی باید بنگاه اقتصادی شود

امروزه باید فوتبال را به عنوان یک صنعت نگاه کرد. نگاه اول من برای تراکتورسازی این است که این باشگاه را در وهله اول به یک بنگاه اقتصادی تبدیل کرده و سپس در میان مدت وارد بورس اوراق بهادار کنیم و بعد از آن هواداران را سهامدار باشگاه کنیم.

نام تراکتور باقی می‌ماند

به نظر من نام تراکتور باید سر جای خود بماند ولی اگر هواداران این تیم خواستار تغییر نام باشگاه باشند این کار را انجام خواهیم داد. تیم متعلق به هواداران است و من فقط به خاطر عظمت و بزرگی آنها به این تیم آمدم.

امکانات خوبی داریم

درباره محل فیزیکی باشگاه خوشبختانه ابزار و امکانات سخت‌افزاری لازم را در مجموعه خودمان داریم و می‌توانیم مورد استفاده قرار دهیم. محل برگزاری مسابقات بستگی به میزان استقبال هواداران از بازی‌های تراکتور دارد، به هر حال هواداران سرمایه‌های اصلی فوتبال هستند و فکر نمی‌کنم ورزشگاه بنیان دیزل جوابگوی هواداران پرشور تراکتور باشد.

۶ ۵  
آی اسپورت
2018-05-28 11:01:00
نظر دهید

۵ نظر
سعید از خوزستان(ملاشیه)
دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷، ۱۱:۲۷
به امید خدا و یاری دوستان میریم واسه لیگ یک !! تو ایران هرکی از همه بیشتر قول بده و گنده ..وزی کنه از همه بد تره
رضا
دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷، ۱۲:۰۲
به عنوان یه فولادی ارزوی موفقت برای تراکتور دارم و خوشحالم که به راه راست برگشت .
علی
دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷، ۱۲:۳۰
اسم تیم رو بگذارند آذربایجان
۷
یاشار تبریزلی
دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷، ۱۳:۴۰
بسوزید ...بسوزید...بسوزید....از این عشق بسوزید......
شیر تبریز
بارسلونای آسیا
تراختور همیشه قهرمان
این بار با چهره ای فراتر از تصور
با مربیان اسطوره ای خارجی
نه درپیت هایی مثل برانکو و شفر!
به میدان خواهد آمد....
شک نکنید با خصوصی شدن این تیم
بزرگترین بازیکنان دنیا هم
با افتخار و غرور به پر هوادارترین تیم آسیا و خاورمیانه خواهند پیوست
پس بسوزید.....که بهتون حق میدم
امید
دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷، ۱۵:۴۳
خخخخخخخخ
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر