فهرست
مضحکه میزبانی سپیدرود
مضحکه میزبانی سپیدرود

مضحکه میزبانی سپیدرود

آی اسپورت- صدای بلند شعارهای اعتراضی در مسابقه خانگی سپيدرود با نفت آبادان، خواب عميق هيچكدام از مسئولان استانی را قطع نكرد. هفتمين هفته ليگ هفدهم امروز در رشت آغاز می‌شود و سپيدرود هنوز از ساده‌ترين و بديهی‌ترين امكانات برای برگزاری ديدارهای فوتبال برخوردار نيست. تماشاگران اين تيم حتی تا ساعاتی قبل از برگزاری مسابقه، نمی‌دانند كه تيم‎شان در كدام ورزشگاه به ميدان خواهد رفت. موضوعی كه بدون ترديد تاثير منفی خاص خودش را روی ذهنيت و تمركز بازيكن‌ها خواهد گذاشت. چند روز قبل از برگزاری بازی با ملوان، از سردار جنگل به عنوان ميزبان اين مسابقه نام برده می‌شد اما ورزشگاه ابدا آمادگی ميزبانی از جدالی در اين سطح را نداشت. با اين وجود در روز مسابقه هنوز گروهی از هوادارها تصور می‌كردند كه سپيدرود در سردار جنگل از ملوان ميزبانی خواهد كرد.

بین آن ديدار و نبرد با استقلال، سه هفته فاصله بود اما حتی اين فاصله نيز نتوانست به آماده‌شدن ورزشگاه سردار منجر شود. اين بار هم درست يك روز قبل از برگزاری مسابقه حساس با استقلال، مشخص شد كه رشتی‌ها بر خلاف همه حرف و حديث‌های روزهای گذشته باز هم در عضدی از حريف پذيرایی خواهند كرد تا دوباره سكوهای خالی روبروی جايگاه توی ذوق بزنند. بعد از چند نتيجه ضعيف در هفته‌های ابتدایی، سپيدرود با چند نتيجه خوب در هفته‌های گذشته ليگ برتر، به آرامش رسيده اما بزرگ‌ترين تهديد برای اين آرامش، ضعف و انفعال مديراني است كه نمی‌خواهند هيچ قدمی برای تيم بردارند. سپيدرود روی پاهای نحيف و البته ريشه‌های مستحكم خودش ايستاد و به ليگ برتر صعود كرد.

مردانی كه هيچ نقشی در اين صعود نداشتند اما بعد از اين اتفاق تاريخی، در عضدی دور افتخار زدند. حالا آن‌ها دوباره به خواب فرورفته‌اند تا سپيدرود باز هم به خودش تكيه كند. در پايان فصل اگر اين تيم در ليگ برتر ماندگار شود، سروكله اين مديرها دوباره در اطراف تيم پيدا خواهد شد و اگر سقوط كند، آن‌ها به فراموشكاری و پنهان‌شدن ادامه خواهند داد.

۲ ۱  
آی اسپورت
2017-09-26 14:27:00
نظر دهید

۱ نظر
احسان
سه شنبه ۴ مهر ۱۳۹۶، ۱۴:۵۵
با توجه به اینکه تیم سپیدرود از حدود چند ماه قبل از ورزشگاه عضدی بعنوان زمین تمرین خود استفاده می کند و به شرایط و یژگیهای بازی در آن آشنایی دارد ، هیچکس ( اعم از مسئولین فوتبال استان و دست اندرکاران فوتبال سپیدورد؛ تمایلی ندارند تا این برگ برنده تیم از دست برود . لذا این مسامحه و این پا اون پا کردن ها تا حدود زیادی تعمدی است و به نظر می رسد تا پایان نیم فصل اول ادامه داشته باشد.
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر