فهرست
پیشنهاد الغرافه؛ سهم پرسپولیس بیشتر از طارمی
پیشنهاد الغرافه؛ سهم پرسپولیس بیشتر از طارمی

پیشنهاد الغرافه؛ سهم پرسپولیس بیشتر از طارمی

آی اسپورت – پس از مخالفت صریح مهدی طارمی با تمدید ۲ ساله قراردادش باشگاه پرسپولیس رسماً به فکر فروش او افتاده است. شنیده می‌شود آخرین پیشنهاد الغرافه به دست مسئولان باشگاه پرسپولیس رسیده؛ باشگاه قطری به پرسپولیس نامه زده که حاضر است برای نیم‌فصل ۵۳۰ هزار دلار به باشگاه ایرانی بپردازد و ۴۰۰ هزار دلار نیز برای خود مهدی طارمی کنار گذاشته است.

این مبلغ فقط برای نیم‌فصل پرداخت می‌شود. پس از پایان محرومیت مهدی طارمی این مهاجم ملی‌پوش قادر است در ۸ بازی باقی مانده از لیگ ستارگان قطر به میدان برود. با این وجود تیم قطری حاضر است ۹۳۰ هزار دلار برای کمتر از نیم‌فصل به باشگاه پرسپولیس و طارمی بپردازد اما همه داستان این نیست.

الغرافه در مرحله پلی‌آف لیگ قهرمانان آسیا باید به مصاف پاختاکور ازبکستان برود و به همین خاطر به ستاره ایرانی نیاز دارد. مهدی طارمی ثابت کرده در آسیا می‌تواند بسیار موفق ظاهر شود و عملکرد او در فصل گذشته لیگ قهرمانان و همین‌طور تیم ملی ایران (انتخابی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه) توجه مدیران الغرافه را به خود جلب کرده است.

البته طارمی پیش از این علاقه‌ای به حضور در لیگ ستارگان قطر نداشت و حتی پیشنهاد خوب السد را رد کرده بود اما پافشاری باشگاه برای تمدید قرارداد یا رفتن باعث شد برخلاف میل باطنی تصمیم جدید بگیرد. هدف مهدی طارمی بازی در اروپاست و به همین خاطر می‌خواهد نیم‌فصل از ایران برود تا پس از جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه بتواند در لیگ معتبری بازی کند. از قرار معلوم مسئولان الغرافه هم خوب می‌دانند مهدی طارمی بیشتر از نیم‌فصل در قطر نخواهد ماند.

۷ ۲  
آی اسپورت
2018-01-03 16:13:00
نظر دهید

۲ نظر
امید از تفت
چهارشنبه ۱۳ دی ۱۳۹۶، ۱۷:۰۷
طارمی آزاده هر تصمیمی دوست داره بگیره. ادامه این روند به نفع باشگاه و طارمی نیست. ولی طارمی بدونه اگر هم بعد جام جهانی بخواد بره کسی جلوش را نمیگیره. یعنی اگر قرارداد دو ساله هم داشته باشه و مبلغ ترانسفر هم کم باشه، باشگاه جلوی پیشرفتش را نخواهد گرفت.
۶
امید از تفت
پنجشنبه ۱۴ دی ۱۳۹۶، ۱۳:۰۳
میخواد بره.هرررررررررررررری
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر