فهرست
کنفرانس قلعه‌نویی و حسینی/ تقدیر از بازیکنان
کنفرانس قلعه‌نویی و حسینی/ تقدیر از بازیکنان

کنفرانس قلعه‌نویی و حسینی/ تقدیر از بازیکنان

آی اسپورت - سرمربیان تراکتورسازی و ذوب آهن پس از  بازی امروز در نشست خبری شرکت کردند و به سوالات خبرنگاران پاسخ دادند. 

قلعه‌نویی، سرمربی تراکتورسازی

ما سربازان آذربایجان هستیم

به فوتبال ایران تبریک می‌گویم. تراکتور یک پای بازی‌های زیبای قشنگ است. امروز یکی از بهترین بازی‌های چند سال اخیر لیگ را دیدیم.این بازی سه امتیاز بیشتر داشت. ذوب‌آهن هم فرصت‌های زیادی داشت و یک جاهایی ما شانس آوردیم.به این بچه‌ها باید تبریک بگویم. ما سربازان آذربایجان هستیم.

تا فردا خوشحالی می‌‎کنیم

پس از بازی پرسپولیس ما روی کارهای روحی تلاش کردیم. من دیروز گفتم که هر بازیکن تراکتور را همه می‌خواهند. اگر بدوید می‌برید. خدا بیامرزد مددنوعی را. او می‌گفت اگر بدوید می‌برید. امروز اسم‌ها و منیت در زمین نبودند. آدم‌هایی بازی کردند که اسم آذربایجان را دوست دارند. هفته قبل در بازی پرسپولیس من 36 سال فوتبال چنین صحنه‌هایی را ندیده بودم. تا فردا می‌توانیم خوشحالی کنیم و از فردا باید به بازی سیاه‌جامگان فکر کنیم.

کیفیت زمین خوب نیست

وقتی تیم داشتیم زمین نداشتیم. زمین داشتیم تماشاچی نداشتیم. همه این‌ها درست شد آن بلا سرمان آمد. به هر حال پرت امتیازی در خانه زیاد داشتیم. باید به آینده نگاه کنیم. 9 مسابقه در پیش داریم و فینال جام حذفی در پیش است. البته کیفیت زمین هم خوب نیست. به هر حال این برد را به پورشورها تبریک می‌گویم.

شرایط سخت را تحمل می‌کنم

10،11 سال است بحث‌های رسانه‌ای را پیگیری نمی‌کنم. در فضای مجازی هم نیستم. من شرایط سخت را تحمل می‌کنم. پس از بازی کره جنوبی 300 مقاله علیه من نوشتند. شرایط بدتر از این را هم درک کردم. ولی همیشه باید توکل به خدا باشد. گر مرید راه عشقی فکر بدنامی نکن...اینجا عشق یعنی خدا...ما مامور به تکلیف هستیم.

مجتبی حسینی، سرمربی ذوب آهن

برای برد آمده بودیم

همانطور که پیش‌بینی می‌کردم هر دو تیم برای برد آمده بودند. تیم ما در 5 دقیقه اول شروع خوبی نداشت. یک پنالتی اتفاقی داور گرفت. در ادامه بچه‌ها خوب بازی کردند. سعی کردیم از هر راهی به دروازه حریف نزدیک شویم. بازی خوبی بود. بچه‌های تراکتور با همه وجود بازی کردند. از فرصت‌ها استفاده کردند اما متاسفانه ما نتوانستیم از موقعیت‌ها بهره ببریم. مسولیت این شکست با من است. بازیکنان ذوب‌آهن شایسته تقدیر هستند.

فلسفه ما فوتبال زیباست

فصل فوتبال طولانی است. مهم این است که بچه‌های ما زحمت خودشان را می‌کشند. ما هم سعی می‌کنیم آنها را به وضعیت خوب‌شان برسانیم. فلسفه فوتبال ذوب‎آهن بازی زیباست. ما دنبال بازی زیبا هستیم. یک زمانی موقعیت‌ها گل می شود و می‌برید یک زمان هم نمی‌شود.

 

۱ ۱  
آی اسپورت
2017-02-11 18:41:00
نظر دهید

۱ نظر
حسن
شنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۵، ۱۸:۴۷
جا داشت که از آجرلو و آذری (علی الخصوص این دومی) که در پشت صحنه برای این بازی خیلی زحمت کشیدند هم تشکر می شد! خخخخخ
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر