فهرست
چرا طارمی از پرسپولیس رفت؛ عذاب وجدان‌!
چرا طارمی از پرسپولیس رفت؛ عذاب وجدان‌!

چرا طارمی از پرسپولیس رفت؛ عذاب وجدان‌!

آی اسپورت – مهدی طارمی در شرایطی از پرسپولیس جدا شد که خیلی از هواداران این تیم انتظار داشتند او قراردادش را تمدید کند. اتفاقی که رخ نداد و رفتنش به الغرافه باعث شد انتقاداتی متوجه این بازیکن و حتی مسئولان باشگاه پرسپولیس شود. حمیدرضا گرشاسبی در واکنش به این انتقادات گفت: «واقعیت امر این است که مهدی طارمی به خاطر خسارت‌هایی که به باشگاه پرسپولیس زده بود عذاب وجدان داشت و می‌خواست هر طوری که شده این موضوع را جبران کند. از طرفی او مدعی بود مشکل روحی و روانی دارد و نمی‌تواند در این شرایط بازیکن موثری برای پرسپولیس باشد! به این خاطر خواست با ترانسفر شدنش از نظر مالی به باشگاه کمک کند.»

گرشاسبی در پاسخ به این سوال که انتقال طارمی چقدر برای باشگاه پرسپولیس سود داشت گفت: «در این مورد صبر کنید تا طارمی تست‌های پزشکی را پشت سر گذاشته و قراردادش را امضا کند و آن وقت رسما اعلام خواهم کرد که پرسپولیس از این انتقال چقدر سود برد. به هر حال ما با شرایطی که طارمی داشت نمی‌توانستیم 3 ماه صبر کنیم و بعد او خودش راهی تیم‌های خارجی شده و باشگاه هم یک ریال سود نبرد.»

۹ ۵  
آی اسپورت
2018-01-09 13:47:00
نظر دهید

۵ نظر
sirvan.f
سه شنبه ۱۹ دی ۱۳۹۶، ۱۴:۱۶
تو همین مصاحبه تو جواب سوالی که در مورد گابریله گفته:ما به فیفا نامه زدیم که پول گابریلو پرداخت کردیم و مشکل بین وکیل گابریل و خود گابریله!!!!!!این یعنی نمیخوان تا بیست وشیشم پولی بپردازن و با همون نامه سعی کردن همه چیزو از سر باز کنن.(باید به اینم توجه داشت که این نامه نمیتونه دفاعیه باشه چون اصولا دفاعیه قبل از صدور حکمه و قطعا ادعلی های مطروحه تو همین نامه رو زمان دفاع هم مطرح کردن که مورد تایید فیفا نبوده که حکم به پرداخت پول به گابریل داده).الان واقعا به فیفا و گابریل هیچ مربوط نیست سر پرسپولیس کلاه رفته و پول چپاول شده توسط اقای وکیل....به شدت غمگین و ناراحت شدم از وقتی مصاحبه رو خوندم و اینکه باید خودمون رو برای کسر شیش امتیاز اماده کنیم...شیش امتیازی که ممکنه منجر به از دست رفتن قهرمانی بشه.....واقعا اینا فیفا رو با کجا اشتباه گرفتن؟از فردا باید با این جمله از خواب بیدار شیم.۷زوز تا کسر امتیاز-۶روز تا کسر امتیاز-۵روز تا کسر امتیاز....امیدوارم پول بدن به گابریل و این خیانتو با روح وروان هوادار و زحمات بازیکنا نکنن....هنوز ۶ماه نشده با دسته گل ریزه اسپور روزگارمونو جهنم کردن
امید از تفت
سه شنبه ۱۹ دی ۱۳۹۶، ۱۴:۲۵
آقای گرشاسبی، واسه جریمه مالی عذاب وجدان داشته، واسه محرومیت پرسپولیس که جبران ناپذیره عذاب وجدان نداشته!!؟ متأسفانه اثرات تغییر مدیریت پرسپولیس و رفتن یک مدیر مقتدر مثل طاهری داره خودش را نشون میده. آقای گرشاسبی، دارید پرسپولیس را نابود می کنید. مگه موقعی که بابت بخشش جریمه ریزه اسپور مذاکره می کردید مشخص نکردید طارمی در مقابل بخشش جریمه چه تعهدی داره!!!؟
Kaveh 6&4
سه شنبه ۱۹ دی ۱۳۹۶، ۱۵:۵۰
شوخی می کنی آقا امید؟ "مدیر مقتدر مثل طاهری"؟؟! واقعا خودت خنده ات نمی گیره از این حرفت؟! میشه دو تا دستاورد این مدیر مقتدر رو شرح بدی؟! البته گفتم دستاورد، نه ادعاهای بی پایه و اساسی مثل حق پخش و قضیه اسپانسر که هیچ کدومش محقق نشد!!!
حمید
سه شنبه ۱۹ دی ۱۳۹۶، ۱۶:۴۰
به کاوه:
فقط دو تا شو میگم و بقیه شو چون حوصله ندارم بی خیال می شم:
1-قرارداد 50-60 میلیاردی با اسپانسر جدیدی که بر خلاف قبلی همه پول رو هم به باشگاه میده و ایستادن در مقابل وزارت به منظور جلوگیری از دزدیدن 15 میلیاردمون.
2-پیگیری و در نهایت موفقیت برای فسخ قرارداد ترکمان چای بلیط فروشی برهان مبین و انجام بلیط فروشی توسط باشگاه. خوشحالم که انتقادت به طاهری اینه که چرا نتونست حق پخشو بگیره. چیزی که حتی دولت و مجلس هم نمی تونن.
Kaveh 6&4
سه شنبه ۱۹ دی ۱۳۹۶، ۲۲:۰۵به حمید
من هم حوصله ندارم همه گندهایی رو که زده بشمرم: این آقای مقتدر شما، پرسپولیس رو با همکاری طارمی از دو پنجره نقل و انتقالات محروم کرد ( از جریمه نقدی حرفی نمی زنم چون با لطف دولت بسته شد ) تا یک هفته دیگه به لطف "آقای رییس مقتدر" در معرض کسر امتیاز قرار داریم و البته قرارداد با اوکرایینی ها و قرارداد با کولج هم حتما نشانه اقتدار و پاکدستی آقای رییس بوده...
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر