فهرست
اعتراض شجاعی؛ بی‌احترامی‌ها غیرقابل تحمل است
اعتراض شجاعی؛ بی‌احترامی‌ها غیرقابل تحمل است

اعتراض شجاعی؛ بی‌احترامی‌ها غیرقابل تحمل است

آی اسپورت – مسعود شجاعی یکی از کاپیتان‌های تیم ملی ایران است. او به وضعیتی که برای تیم ملی پیش آمده اعتراض دارد و معتقد است این بی‌احترامی‌ها به تیم ملی غیر قابل تحمل است. او در گفتگو با فارس درباره وضعیت تیم ملی و انتظارات بازیکنان و کادر فنی توضیحاتی داده است:

به ما بی‌احترامی می‌‌شود

ناراحتی بازیکنان طبیعی است. شما وقتی به یک زخم نرسید بعد از چند وقت  آن زخم سر باز می کند. قبلا هم گفته ام بازیکنان خیلی با حجب و حیا هستند و هیچوقت نخواسته اند حرفی بزنند. همیشه سعی کردیم مشکلات را داخل خودمان حل کنیم.ما همیشه می گوییم به خاطر تیم ملی این تورنمنت را می گذرانیم یا مثلا این بار حرفی از مشکلات نزنیم ولی فکر می کنم در حال حاضر شرایط اینگونه است که به جای آنکه تصور کنیم کمبود داریم بیشتر به ما بی احترامی می شود و به شخصیت بازیکنان توهین می شود و این غیر قابل تحمل است. ما مشکلاتمان را گفتیم  و به بی احترامی ها اعتراض کردیم و شاید به خاطر همین است که این اتفاق بیشتر به چشم آمده است.

مشکلات شخصی را کنار بگذاریم

برای اتحاد باید چشممان را روی خیلی از مسائل ببندیم. هم ما، مسئولان و مردم. منظورم این است که نگاهمان باید ملی باشد نه شخصی. این که منِ نوعی با مسعود شجاعی، فلان مربی، فلان مسئول یا هر شخص دیگری مشکل دارم و بخواهم مشکل شخصی ام را وارد تیم ملی کنم این خیانت به مردمی است که فوتبال را دوست دارند. در این برهه باید نگاه همه مردم و مسئولان باید ملی شود چون راه دیگری نداریم.همه باید چشمشان را روی مشکلات شخصی ببندند تا تیم ملی که قرار است از پرچم ایران در میان کشورهای قدرتمند آسیایی دفاع کند چیزی از رقبا کم نداشته باشد. فکر نمی کنم این خواسته چندان زیادی باشد.

همه چیز از دور خوب است

موانع زیاد است. مشکلات مالی اولین مانع است. من اگر در مورد مشکلات مالی تاکید دارم برای خیلی ها سوء تفاهم نشود.شنیده ام می گویند از دوره های پیش وضعیت مالی و امکانات ما خیلی بهتر بوده است ولی اینگونه نیست. ما  پیش از این خیلی مشکلات داشتیم ولی وقتی کسی در بطن کار و با تیم نباشد در جریان خیلی از مسائل هم نیست.همه چیز از دور خوب است ولی ما هیچ وقت اجازه ندادیم پرستیژ تیم پایین بیاید اگر بخواهیم موانع را بشماریم زیاد می شود ولی از مسئولان می خواهم بزرگی کنند و به تیم ملی ایران «تاکید می کنم تیم ملی ایران» کمک کنند. اینجا تیم ملی مربی و بازیکن نیست و انتظار داریم مسئولان جلو بیایند و دست یا علی بدهند تا به یک موفقیت بزرگ برسیم.

باید از حق بچه‌ها دفاع کنم

باور کنید اگر در حق خودم اجحاف شده بود یا می خواستم از حق خودم به تنهایی دفاع کنم اصلا این کار را نمی کردم که در نهایت از کوره در بروم.همیشه سعی می کنم در مورد خودم صبور باشم ولی من به عنوان کاپیتان تیم مسئولیت بچه ها در زمین را بر عهده دارم و باید از مطالبات و حق بچه ها دفاع کنم و نمی توانم از این اتفاق بگذرم.آنها به من اعتماد کرده اند و به همین دلیل باید بلند بلند فریاد بزنم که همه صدای ما را بشنوند که تیم مشکل دارد و بچه ها مشکلاتی دارند. این بچه ها خیلی زحمت کشیده و می کشند و وظیفه دارند که برای مردم تلاش کنند اما آنها احترام و عزت هم می خواهند. لیاقت این بازیکنان خیلی زیاد است و من مسئول هستم که صدای آنها را به گوش مردم و مسئولان برسانم.

۱۸ ۴  
آی اسپورت
2018-12-01 09:15:00
نظر دهید

۴ نظر
یاشار
شنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۷، ۰۹:۲۶
پاداش بردشون‌ جلوی تیمهای درپیتی دیر شده، تروخدا واریز کنین وگرنه از فردا همشون شروع میکنن کاسه گدایی دستشون میگیرن :))))))
omid
شنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۷، ۰۹:۳۰
نفر بعدی ایشونه. به زودی شاهد حملات تک تیراندازهای دلال موزامبیکی به پرسپولیس به بهانه تیم ملی و جام ملتها خواهیم بود.
hasan
شنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۷، ۰۹:۳۸
هر کسی مشکل داره راه باز جاده درازه می تونه بره خیلی هم بازیکنا تاپی نیستید که جاگزین نداشته باشید مردم دارن با ماهی یک میلیون دویست کار می کنن شما میلیارد میلیارد پولم کمتونه
....
شنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۷، ۱۳:۱۰
پولهای یا‌مفت دولتی رو از باشگاه لنگ قطع کنن بجاش خرج تیم ملی بشه.اونم پولی هست که از صعود دو دوره پشت سر هم به جام‌جهانی با کیروش و تیم ملی بدست اومده.چطور این وزیر میتونه پول مردم‌رو به این کروات دوزاری بده ولی برا تیم ملی پولی که خود تیم آورده رو دریغ میکنن.ای اف بر این تیم لنگ حکومتی
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر