فهرست
زمزمه استقلالی‌ها: بین خودمان خائن داریم!
زمزمه استقلالی‌ها: بین خودمان خائن داریم!

زمزمه استقلالی‌ها: بین خودمان خائن داریم!

آی اسپورت - از صبح دیروز اسناد خصوصی باشگاه استقلال در اینترنت قرار گرفت و مشخص شد برخی از بازیکنان و مربیان این تیم با چه شرایط ویژه‌ای قرارداد بسته‌اند! اسناد فوق در حالی منتشر شده است که مدیران باشگاه هیچ‌کدام مسئولیت آن را نپذیرفته‌اند و هرکس افشای آن را گردن دیگری می‌اندازد! حتی عده‌ای تأکید دارند این حرکت برای تسویه حساب شخصی بوده و هرکس می‌خواهد رقیب مستقیم خودش را از گردونه بیرون کند و افشا کردن مدارک بهترین روش برای خراب کردن رقیب و پیروزی در جنگ‌های داخلی است. در همین رابطه دیروز یک مقام آگاه به شرط افشا نشدن نامش اطلاعات جالبی را در اختیارمان گذاشت:

بخش مالی در مظان اتهام

براساس اطلاعات دریافتی، هم‌اکنون بخش مالی باشگاه در مظان اتهام قرار دارد، چون فقط آن قسمت از استقلال یا هر باشگاه دیگر است که تمام اسناد و مدارک در آنجا انباشته می‌شود و، چون با پرداخت به بازیکنان و مربیان در ارتباط است، به تمام مدارک دسترسی دارد. البته هیچ‌کس نمی‌تواند قصاص قبل از جنایت کند، چون واقعیت امر این است که در فوتبال ایران اغلب مدیران هر باشگاه هم می‌توانند به قرارداد‌ها دسترسی داشته باشند.

ورود دستگاه‌های نظارتی

این مقام در عین حال تأکید کرد اسناد فوق خصوصی بوده، ولی به لحاظ طبقه‌بندی جزو سند‌های محرمانه تلقی نمی‌شود. از سوی دیگر، نهاد‌های نظارتی هر گاه بخواهند، می‌توانند طبق قانون تمام قرارداد‌ها را در اختیار بگیرند. همچنین این ارگان‌ها خیلی راحت می‌توانند طی کمتر از یک روز بفهمند اسناد خصوصی استقلال از چه طریقی به بیرون درز پیدا کرده است.

خائن!

نکته حائز اهمیت اینکه چند نفر از مدیران کنونی و سابق استقلال تمایلی به گفتگو در این رابطه نداشتند، ولی جملگی روی یک مسئله تأکید می‌کردند و می‌گفتند: «این کار خیانت به استقلال بوده است. ما در باشگاه خائن داریم. باید قبول کنیم این مدارک فقط از طریق شخصی که داخل مجموعه استقلال بوده و سمت کوچکی هم ندارد یا نداشته، به بیرون منتقل شده است. این خیانت در حق استقلال است و خائن باید پیدا شود.»

 

۷ ۲  
آی اسپورت
2019-05-26 19:19:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
.
يكشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۸، ۱۹:۳۳
حالا دیگه نمیتونن عر بزنن وزیرپرسپولیسی و باج بگیرن
۴
HHEE
يكشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۸، ۲۱:۰۱
"این خیانت در حق استقلال است" :)))
آخه گوساله ها شماها 40 میلیارد خرج بازیکن به درد نخور خارجی کردید و پولی که باید مثل آدم خرج تیم میکردید(کاری نداریم کیسه تیم بی ارزشی به حساب میاد، بحث چیز دیگست) رو به عظما دادید بعد از نظر ابلهانتون اون کسی که اسناد رو منتشر کرده خائنه و شماها نیستید؟ یه عده آت و آشغال کثافتید واقعا دونه دونه تون.
۳
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر