فهرست
آلیسا؛ دونده و مدلی که خبرساز شد
آلیسا؛ دونده و مدلی که خبرساز شد

آلیسا؛ دونده و مدلی که خبرساز شد

آی اسپورت - حضور بانوان در فوتبال آقایان رفته‌رفته پررنگ می‌شود. اتفاقی که در فوتبال آلمان با قضاوت داور زن رخ داد و به سایر لیگ‌ها همچنین فوتسال گسترش پیدا کرد. در لیگ برتر هم باشگاه چلسی پزشکی خانم را برای مداوای بازیکنان در کنار زمین برگزید تا حضور خانم‌ها در سطح اول فوتبال مردان بیشتر به چشم بیاید. به نظر می‌رسید نوبت دورتموندی‌ها باشد تا از یک خانم در کادر مربیگری‌شان استفاده کنند، خبری که رسانه‌های مختلف اروپایی به آن پرداختند و خیلی زود با بررسی کادرفنی زنبورها در سایت باشگاه‌شان مشخص شد صحت نداشته. اما «آلیسا اشمیت» که می‌گفتند مربی بدنساز دورتموند شده، کیست؟

 

مربی بدنساز

گفته می‌شد آلیسا به بازیکنان دورتموند هم معرفی شده تا به‌عنوان مربی بدنساز در باشگاه دورتموند که در سطح اول فوتبال اروپا حضور دارد، کار کند. توجه به سمت او جلب شد و باعث شد تا رسانه‌ها سوابقش را بررسی کنند.

 

۲۱ ساله

خانم آلیسا اشمیت کسی است که گفته می‌شود مأموریت دارد تا روی بدن‌های بازیکنان دورتموند کار کند و آنها را برای مسابقات به مرز آمادگی برساند. نکته جالب در خصوص آلیسا این است که ۲۱ سال بیشتر ندارد و با سن و سالی کم نامش حوالی باشگاه دورتموند بر سر زبان‌ها افتاد.

 

 

فیتنس و دونده

شاید بد نباشد بدانید آلیسا در دو رشته ورزشی فعالیت می‌کند. اولی فیتنس است که مربوط به فعالیت‌های او در باشگاه بدنسازی می‌شود و دومی و اصلی‌ترین رشته مورد فعالیت او دوومیدانی می‌باشد. رشته‌ای که باعث شده بیشتر در آلمان شناخته شود. او چندی پیش در قالب تیم ۴ در ۴۰۰ متر زنان آلمان در رده سنی زیر ۲۳ سال توانست در رقابت‌های اروپایی مدال برنز را به دست بیاورد و در دوومیدانی آینده‌دار است.

 

پوما

آلیسا جزو ورزشکارانی است که در رشته دوومیدانی و فیتنس چهره شناخته‌شده‌ای به حساب می‌‌آید. عمده فعالیت‌های او البته در اینستاگرام و فضای تبلیغاتی است. اشمیت به واسطه این فعالیت تحت قرارداد برند پوما قرار گرفته و در نمایشگاه‌های مختلف به عنوان ورزشکار این برند حضور پیدا می‌کند. مثل اینکه عکس او با متس هوملس هم عکسی تبلیغاتی برای برند پوما بوده، نه برای اینکه با دورتموندی‌ها کار می‌کند. البته آلیسا با چندین برند مختلف دیگر مثل «فوداسپرینگ» هم قرارداد دارد.

 

یک میلیون

اما جالب است بدانید تنها چند ساعت بعد از انتشار شایعه حضور آلیسا اشمیت در باشگاه دورتموند، صفحه اینستاگرام او رشد عجیبی کرد. آلیسا روز بعد که از خواب بیدار شده بود، مشاهده کرد دنبال‌کنندگان صفحه‌اش از مرز یک میلیون هم گذشته‌اند! حالا این دنبال‌کنندگان بیشتر باید فعالیت‌های شخصی آلیسا را پیگیری کنند، نه کار با بازیکنان دورتموند!

 

خبر ورزشی 

۲ ۱  
آی اسپورت
2020-09-27 11:15:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
سعید
يكشنبه ۶ مهر ۱۳۹۹، ۱۶:۰۵
اقا توی دروازه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر