فهرست
اینتر ۱-۱ اسلاویا؛ شروع ضعیف نراتزوری
اینتر ۱-۱ اسلاویا؛ شروع ضعیف نراتزوری

اینتر ۱-۱ اسلاویا؛ شروع ضعیف نراتزوری

آی اسپورت - اینتر در شبی که نمایش چندان خوبی ارائه نداد، در خانه خود در اوقات اضافی به گل تساوی رسید تا شروع نه چندان خوبی را تجربه کرده و در خانه مقابل حریف گمنام خود متوقف شود. اینتر بازی را بهتر آغاز کرد و بعد از چند حمله در دقیقه ۱۰ به گل اول دست یابد اما ضربه سر دی فرای روی ارسال سنسی به بیرون رفت. در دقیقه ۱۶ اینتر تا آستانه زدن گل اول پیش رفت اما ضربه زمینی لائوتارو مارتینز از گوشه محوطه با اختلاف کمی از کنار دروازه اسلاویا راهی بیرون شد.

لحظاتی بعد روملو لوکاکو در محوطه جریمه حریف صاحب موقعیت شد اما ضربه او از بالای دروازه به بیرون رفت. در دقیقه ۲۵ و روی ارسال یک ضربه ایستگاهی، دی آمبریزیو می توانست گلزنی کند اما ضربه سر او به زیبایی توسط کولار مهار شد و بهترین موقعیت اینتر در نیمه اول از دست رفت. در ادامه جریان بازی آرام شد و موقعیت خاصی روی دروازه ها ایجاد نمی شد. در اواخر نیمه اول ضربه محکم دی آمبریزیو از پشت محوطه از بالای دروازه اسلاویا به بیرون رفت و نیمه نخست علیرغم برتری اینتر با تساوی بدون گل به پایان رسید.

در همین ابتدای نیمه دوم و روی اشتباه دروازه بان اسلاویا اینتر صاحب موقعیت خوبی برای گلزنی شد اما کولار خودش اشتباهش را جبران کرده و ضربه مارتینز را مهار کرد. در دقیقه ۵۴ اسلاویا موقعیت خوبی برای زدن گل اول به اینتر داشت اما ضربه استانچیا از پشت محوطه با عکس العمل زیبای هندانوویچ همراه شد. اما در دقیقه ۶۳ و بر خلاف انتظار اسلاویاپراگ به گل اول رسید. ضربه زلنی از درون محوطه با مهار فوق العاده هندانوویچ همراه شد اما در ریباند اولاینکا موفق به زدن ضربه نهایی شد و گل اول اسلاویا به ثمر رسید.

در دقیقه ۶۸ استانچیا تا آستانه زدن گل دوم هم پیش رفت اما ضربه او با فاصله کمی از کنار دروازه اینتر به بیرون رفت. در دقیقه ۷۷ نیکولا بارلا در پشت محوطه اسلاویا صاحب موقعیت گلزنی شد اما ضربه او از بالای دروازه حریف به بیرون رفت. دقایقی بعد اینتر با ضربه محکم دی آمبریزیو از پشت محوطه می توانست به گل اول دست یابد اما سنگربان اسلاویا توپ را دور کرد. اما در دقیقه ۹۲ اینتر به گل تساوی دست یافت. ضربه آزاد سنسی به دیرک دروازه برخورد کرد و در ریباند بارلا با یک ضربه والی دروازه اسلاویا را باز کرد تا در نهایت بازی با تساوی ۱-۱ به اتمام برسد.

     
آی اسپورت
2019-09-18 00:03:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر