فهرست
UCL/ قرعه مناسب هر تیم کدام است؟
UCL/ قرعه مناسب هر تیم کدام است؟

UCL/ قرعه مناسب هر تیم کدام است؟

آی اسپورت- چهار تیم نهایی هم مشخص شدند. امروز (جمعه) قرعه‌کشی مرحله نیمه نهایی رقابت‌های لیگ قهرمانان برگزار می‌شود. در زیر اما تیم به تیم بررسی خواهیم کرد که هرکدام از تیم‌ها بیشتر دوست دارند با کدام تیم رو به رو شوند.

اتلتیکومادرید/ بن هیوارد (کارشناس لالیگا)

به عنوان تیمی که برای سومین سال پیاپی به نیمه نهایی لیگ قهرمانان رسیده، دلیلی ندارد که اتلتیکو از هیچ یک از تیم‌های حاضر در این مرحله بترسد. بلکه خودشان تیمی هستند که هیچ یک از 3 تیم دیگر دوست ندارند با آن رو به رو شوند. هرچند اگر اتلتیکو مجبور باشد تیمی را برای این مرحله انتخاب کند، مطمئنا آن تیم رئال مادرید خواهد بود. این تیم اخیرا نشان داده در بازی‌های رو در رو از رقیب همشهری‌اش برتر است. این تیم در 7 بازی از 8 بازی اخیر در لیگ مقابل رئال شکست نخورده است. البته که در اروپا داستان متفاوت است. در سال 2014 در بازی رفت و برگشتی یک چهارم نهایی مقابل رئال مغلوب شد و در سال 2016 هم در فینال. نبرد این دو برای این دوره می‌تواند جذاب باشد.

یوونتوس/ رومئو آگرستی (کارشناس یوونتوس)

بعد از غلبه بر بارسلونا، تیمی که دو سال پیش در برلین در فینال آن‌ها را شکست داد، یووه واقعا از هیچ تیمی در این مرحله ترسی ندارد. در تمام مدت فصل این تیم اعتماد به نفس خوبی داشته است و به نظر بانوی پیر آماده است که بالاخره به رویای اروپایی‌اش دست پیدا کند. آن هم بعد از 21 سال دردناک. در حالی که رئال مدافع عنوان قهرمانی است، رئال معتقد است می‌تواند یک بار دیگر از پس تیمی برآید که در سال 2015 آن را مغلوب کرده است. مخصوصا که خط دفاعی رئال دچار ضعف هم شده است. بیشتر نگرانی یووه از موناکو است، تیم جوان و با انگیزه یاردیم مطمئنا چیزی برای از دست دادن ندارد. همان طور که بوفون هم اشاره کرده بود، این تیم با روحیه‌ای که دارد می‌تواند برای هر تیمی خطرناک باشد.

موناکو/ رابین بایرنر (کارشناس لوشامپیونه)

موناکو تا همین جا هم در اروپا پیشروی فوق‌العاده‌ای داشته است. این که همه دنیا بازی‌شان را تماشا می‌کنند برایشان لذت‌بخش است. در نتیجه برای این تیم خیلی فرق ندارد نتیجه قرعه‌کشی روز جمعه چه می‌شود. بیشتر خوشحال هستند که به این مرحله رسیده‌اند و می‌توانند با هر تیمی رو به رو شوند. اما فکر می‌کنم خود یاردیم بیشتر از همه دوست دارد از یوونتوس دور بماند. این تیم متعادل‌ترین و بهترین تیم این تورنمنت است. تیمی که در خط حمله عالی کار می‌کند و خط دفاعی‌اش هم به ندرت اشتباه می‌کند. قهرمان ایتالیا می‌تواند بیشتر از چند سبک در یک بازی داشته باشد. کاری می‌کند که به نظر من حتی دو تیم مادریدی هم نمی‌توانند انجام دهند.

رئال مادرید/ آلبرتو پینیرو (کارشناس رئال مادرید)

شاید رئال دو قهرمانی اخیرش را با کنار زدن اتلتیکو به دست آورده باشد، اما مطمئنا دوست ندارد دو دربی در راه رسیدن به فینال داشته باشد. طبعی است که این تیم دوست نداشته باشد در دو بازی رفت و برگشت مقابل تیمی به میدان برود که در 4 دیدار اخیرش در برنابئو شکست‌ناپذیر بوده و انگیزه خوبی برای رسیدن به فینال و قهرمانی در این مسابقات دارد. کاری که چند دوره اخیر برایش تلاش کرده و موفق نبوده است. پس تیمی که رئال از آن دوری می‌کند همشهری‌اش است.

 

 

۸ ۱  
آی اسپورت
2017-04-21 10:58:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
مسعود
جمعه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۶، ۱۳:۰۳
رئال موناکو
اتلتیکو یوونتوس
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر