فهرست
تداخل بی‌موقع؛ رادو جانشین بیرو می‌شود؟
تداخل بی‌موقع؛ رادو جانشین بیرو می‌شود؟

تداخل بی‌موقع؛ رادو جانشین بیرو می‌شود؟

آی اسپورت - علیرضا بیرانوند که احتمالا برنده جایزه «رویای آسیا» خواهد بود، به شکلی عجیبی برخورده و آن هم مطابقت زمان مراسم AFC با دیدار پرسپولیس - ماشین سازی است. علیرضا بیرانوند در دو فصل اخیر جزو بازیکنان شاخص فوتبال آسیا بوده است. درخشش با تیم ملی در جام جهانی، نمایش های فوق العاده با پرسپولیس در آسیا و سپس عملکرد خوب با تیم ایران در جام ملت های آسیا سبب شد تا این دروازه بان آوازه زیادی را بین فوتبال دوستان دیگر کشورها نیز کسب کند و البته به یکی از ستاره های محبوب فوتبال ایران نیز تبدیل شود.

درخشش های گلر خرم آبادی در سال 2018 باعث شد تا بسیاری تصور کنند او کاندیدای بهترین بازیکن آسیا خواهد بود اما این اتفاق رخ نداد و در نهایت عبدالکریم حسن که به همراه دیگر هم‌تیمی ها از شکست بیرانوند ناکام مانده بودند، توپ طلای آسیا را به دست آورد. اما این اتفاق هم باعث ناامیدی بیرانوند نشد و او در سال 2019 نیز در قواره یکی از بهترین های آسیا ظاهر شد ولی دوباره، نام او در بین کاندیداها قرار نگرفت. البته بیرانوند برای کسب جایزه ای دیگر، به مراسم برترین های AFC راه یافت که شاید ارزش معنوی آن چیزی بیشتر از توپ طلا نیز باشد.

جایزه «رویای آسیا» که به کارهای خیرخواهانه یک فوتبالیست تعلق می‌یابد، در اولین سال تاسیس خود ممکن است به علیرضا بیرانوند برسد تا او را در تاریخ جاودانه کند. یک روزنامه نگار نپالی تنها رقیب بیرانوند در این راه خواهد بود. مراسم برترین های سال 2019 آسیا روز چهارشنبه در مالزی برگزار خواهد شد و از سوی AFC نیز برای بیرانوند بلیت تهیه شده و او سه شنبه باید با پروازی خود را به کوالالامپور برساند اما مشکلی در این زمینه وجود دارد و آن هم برگزاری دیدار پرسپولیس - ماشین سازی است.

پرسپولیس روز پنج شنبه باید به مصاف ماشین سازی برود اما بیرانوند باوجود انگیزه بسیار زیاد برای ثبت دومین کلین شیت متوالی و ارائه نمایش درخشان در این بازی، تمایل دارد تا در این مراسم بین المللی هم حضور یابد و جایزه احتمالی اش را روی سن دریافت کند. این اتفاقی جهانی است که طبیعتا هر فوتبالیستی آرزوی تجربه آن را دارد و باید دید حالا گلر سرخ ها چه تصمیمی در این باره خواهد گرفت.

قرار است فردا او با کادرفنی در این رابطه صحبت کند. همچنین حضور بیرانوند در این مراسم برای باشگاه پرسپولیس نیز اهمیت دارد چرا که در مسئله برندینگ می‌تواند آن ها را یاری کند. در نهایت باید دید گابریل کالدرون چه تصمیمی در قبال او خواهد گرفت. گلر جانشین بیرانوند یعنی بوژیدار رادوشوویچ این فصل در دو بازی برای سرخ ها دو کلین شیت ثبت کرد و نشان داد که می‌تواند جانشین خوبی برای دروازه بان شماره یک سرخ ها باشد.

۷    
آی اسپورت
2019-10-28 01:21:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر