فهرست
پیشنهاد رسمی بارسا برای ال کلاسیکو: 27 آذر
پیشنهاد رسمی بارسا برای ال کلاسیکو: 27 آذر

پیشنهاد رسمی بارسا برای ال کلاسیکو: 27 آذر

آی اسپورت - روز گذشته کمیته رقابتهای فدراسیون فوتبال اسپانیا به صورت رسمی اعلام کرد که بازی پیش روی ال کلاسیکو که قرار بود در روز 26 اکتبر (4 آبان) در ورزشگاه نوکمپ برگزار شود، به خاطر شرایط بحرانی کاتالونیا لغو خواهد شد و در عین حال اعلام کردند که سران دو باشگاه بارسلونا و رئال مادرید باید در مورد تاریخ برگزاری این بازی با هم به توافق برسند.

حالا باشگاه بارسلونا با انتشار بیانیه ای رسمی، تاریخ مدنظرش برای میزبانی بازی ال کلاسیکو را اعلام کرده است. در بیانیه منتشره از سوی باشگاه بارسلونا به این نکته اشاره شده که آنها تاریخ 18 دسامبر (27 آذر) را برای برگزاری بازی ال کلاسیکو مناسب می دانند. در این بیانیه می خوانیم:« روز گذشته، پنجشنبه، باشگاه بارسلونا پاسخ منفی اش را نسبت به پیشنهاد لیگ حرفه ای فوتبال اسپانیا مبنی بر برگزاری بازی ال کلاسیکو در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو به کمیته رقابتهای فدراسیون فوتبال اعلام کرد. خواسته سران بارسلونا این بود که بازی ال کلاسیکو طبق برنامه قبلی روز 26 اکتبر (4 آبان) در نوکمپ برگزار شود و این به صورت کتبی به مسئولان کمیته اعلام شد. سران باشگاه بارسلونا اطمینانی کامل به رفتار متمدنانه و صلح آمیز جامعه کاتالونیا دارند و همیشه هواداران حاضر در نوکمپ رفتاری مثال زدنی داشته اند.

بعد از دریافت حکم کمیته رقابتهای فدراسیون فوتبال اسپانیا مبنی بر تعویق قطعی بازی ال کلاسیکو به خاطر شرایط استثنایی و خاص و با اعلام اینکه سران دو باشگاه رئال مادرید و بارسلونا باید تا قبل از روز دوشنبه، با هم برسر تاریخ برگزاری این بازی به توافق برسند، باشگاه بارسلونا، تاریخ 18 دسامبر (27 آذر) را به عنوان تاریخ مدنظرش برای برگزاری این بازی اعلام می کند.

باشگاه بارسلونا درعین حال به خاطر مشکلاتی که باعث به تعویق افتادن بازی شد، از اعضای باشگاه و هواداران عذرخواهی می کند و درهمین راستا اقدامات لازم برای بازگرداندن پول بلیطهای به فروش رسیده برای بازی روز 26 اکتبر (4 آبان) انجام خواهد شد.»

     
آی اسپورت
2019-10-18 17:22:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر