فهرست
برانگیختگی یا از هم پاشیدن؟ مساله این است
برانگیختگی یا از هم پاشیدن؟ مساله این است

برانگیختگی یا از هم پاشیدن؟ مساله این است

آی‌اسپورت- کارلوس کی‌روش مجددا پیامی داده در اینستاگرامش درباره تیم ملی ایران. او که در فاصله ده روز تا اردوی تیم ملی تکلیف قراردادش مشخص نیست باز سئوال مطرح کرده است.

کارلوس کی‌روش همچنان منتظر است تا تکلیف قرارداد جدیدش با تیم ملی ایران مشخص شود. او باید ابتدا پول‌های قبلی‌اش را بگیرد و بعد به آینده برسد. خواسته‌اش برای حل مشکل سربازی‌ها مرتفع شده اما همچنان بحث تدارک تیم ملی و دست‌مزدهایش باقی مانده. او در جدیدترین پست اینستاگرامی خود پرسیده: «برانگیخته شدن یا از هم پاشیده شدن؟ مسئله این است. مرز باریکی است در فوتبال میان تیمی که آماده است برای یک انفجار موفقیت‌آمیز و تیمی که آمادگی انفجار و فروپاشی از درون را دارد. این فاصله، تفاوت میان تعهد و مسئولیت پذیری است با تناقض و عدم اطمینان.»

روی صحبت او بدون تردید مسئولان فدراسیون فوتبال هستند که هنوز قرارداد و نیازهای تیم ملی را نهایی نکرده‌اند و این قصه انگار همچنان سر دراز دارد.

 

خبرآنلاین

۱ ۴  
آی اسپورت
2018-08-21 02:20:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۴ نظر
علی پرسپولیسی
سه شنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۷، ۰۳:۰۲
مگه خداحافظی نکردی؟ خب برو دیگه لامصب . با دست پس میزنه با پا پیش :) ناز کرد دید کسی نازشو نمیخره حالا علنا میگه تا دیر نشده باهام قرار داد ببندید:) حاجی مگه از آمریکا ، استرالیا ، نیجریه ، شیلی ، کره جنوبی ، ازبکستان ، تونس و اقصی نقاط جهان پیشنهاد نداری ؟ خب برو دیگه . برو تا دهن ما فوتبال نفهما هم جلوی پرستندگانت بسته شه نتونیم بزنیم تو سرشون که تو رو از هند و میانمار هم نمیخوان ! آخه چطور میتونی انقد آریایی باشی مرد بزرگ؟ :))
۵ ۱
....
سه شنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۷، ۱۸:۲۵
کیروش بره تا امثال برانکو و کرانچار با اون شاهکارش روبروی میانمار بیان بشن مربی تیم ملی.درست گفتی تو فوتبال نمیفهمی چون اگه میفهمیدی میدونستی بردن کره تو کشور خودش چقدر متفاوته با اینکه از ترس کره به میانمار ببازی و باز هم دوباره بیفتی جلو کره.از برانکو و اسیا هم نگیم بهتره.چون یاد بغداد و خربین و دیاز و ...می افتیم.
فرهاد عشوندی دلواپس کیروش
سه شنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۷، ۰۶:۳۲
:))))))
۲
در جواب علی پرسپولیسی
سه شنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۷، ۱۰:۳۸
تعهد و مسئولیت پذیری است چیزیه که
نه تو میقهمی
نه اون مربیتون که بعد جام جهانی 2006 سرشو انداخت پایین رفت
نه مسئولان این مملکت
که اگه میفهمیدید وضعیتمون اینجوری نبود خوشگل پسر
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر