فهرست
داستان يك ملاقات: چه كسي بازنده شد؟
داستان يك ملاقات: چه كسي بازنده شد؟

داستان يك ملاقات: چه كسي بازنده شد؟

آي اسپورت- در اولين مواجهه فصل پرسپوليس و فولاد، ساسان انصاري و برانكو در يك جبهه قرار داشتند. هر دوي آن‌ها روي نيمكت قرمزها نشسته بودند و اين هم‌نشيني، تا پايان مسابقه ادامه پيدا كرد. در ديدار برگشت اما ماجرا كاملا متفاوت بود تا ايوانكوويچ و انصاري اين بار در سنگرهاي روبروي هم بايستند. ساسان قبل از مسابقه، با لبخندي به پهناي صورت به سراغ برانكو رفت. برخورد گرم اين مربي و اين بازيكن كه چند هفته قبل در يك عكس دونفره نيز  ديده شده بود، نشان داد كدورتي بين آن‌ها وجود ندارد. با اين وجود تك تك حركات ساسان در زمين، همه اعتراض‌هاي او به داور و همه درگيري‌هايش با مدافعان حريف، نشان مي‌دادند كه او همه فصل را به انتظار اين روز و اين مسابقه مانده است.

 مرد شماره 3 خط حمله فولاد، همه انگيزه و انرژي‌اش را صرف كرد تا سرمربي حريف را تبديل به بازنده اين دوئل كند و باز هم نشان بدهد كه موافقت با جدايي او از تيم، تصميم اشتباهي بوده است. مرد شكست‌خورده اين نبرد اما خود ساسان بود. او 90 دقيقه در زمين حضور داشت و موفق به گلزني نشد اما مهره‌هاي هجومي پرسپوليس، روز درخشاني را پشت سر گذاشتند. علي عليپور، مهدي طارمي و وحيد اميري كه ساسان انصاري را در پرسپوليس نيمكت‌نشين كرده بودند، هواداران فولاد را در ورزشگاه غدير مبهوت كردند.

 عليپور و اميري موفق به باز كردن دروازه طالب‌لو شدند و طارمي نيز با  يك پاس گل و يك قيچي استثنايي، از بهترين بازيكنان زمين مسابقه بود تا ثابت شود ساسان انصاري حتي با فرم فعلي‌اش نيز براي فيكس‌شدن در تيم برانكو مشكل خواهد داشت. در روز رقم خوردن برتري سه گله قرمزها در برابر فولاد، ساسان انصاري در سومين بازي متوالي موفق به گلزني نشد. او كه با 12 گل در 10 مسابقه تبديل به يك مهاجم شگفت‌انگيز در ليگ برتر شده و به اردوي تيم ملي نيز رسيده بود، در مسابقه با پيكان اين روند فوق‌العاده را قطع كرد و بعد از ناكامي در راه باز كردن دروازه ماشين‌سازي، در برابر پرسپوليس براي سومين بار متوالي نتوانست دروازه حريف را باز كند تا آمار دوري‌اش از گلزني را به بيشتر از 300 دقيقه برساند. تا چند هفته قبل، همه از امار گلزني درخشان اين بازيكن حرف مي‌زدند و  حالا مشغول اشاره به آمار گلنزني او هستند. بعد از باختن به پرسپوليس، سيماي سروش در فوتبال ايران به عنوان يك ستاره تمام‌عيار به وضعيتي حباب‌گونه رسيده است. وضعيتي كه فاصله زيادي با نابودي ندارد.

۷ ۶  
آی اسپورت
2017-01-19 18:23:00
نظر دهید

۶ نظر
K
پنجشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۵، ۱۸:۳۱
ساسان انصاری 5 گلش پنالتی بوده ... در واقع 7 گل تو جریان بازی زده
کاج صغیر
پنجشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۵، ۱۸:۳۳
ساسان انصاری خیلی ضعیف بود . به هیشکی پاس نمی ده همه توپا رو خودش خراب می کنه
میثم
پنجشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۵، ۱۸:۳۷
البته از اثرات نحسی برنامه نود نباید غافل شد :)
یوسف
پنجشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۵، ۱۸:۵۰
اصلا قیاس درستی نبود! گل اول روی اشتباه مدافع و گلر فولاد به دست اومد بلافاصله در موقعیت مشابهی ضربه ساسان با خوش شانسی پرسپولیس و بیرانوند روی دروازه فرود اومد. گل دوم و باز هم اشتباه وحید طالب لوی طالب نیمکت! گل سوم هم همین طور و ساسان که یه پنالتی از داور طلبکار بود و چند موقعیت خوب دیگه هم با درخشش آماده ترین گلر لیگ از دست رفت! ادامه درخشش ساسان ادامه افسوس پرسپولیس خواهد بود
۱ ۱
منتقد
جمعه ۱ بهمن ۱۳۹۵، ۰۶:۵۵
و تنها دلخوشی کیسه ها :)))
بهروز
پنجشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۵، ۱۸:۵۹
ن اقا اينجوريم ك شما گفتي نيس
هنوزم درجه يكه و همچنان محبوب ما پرسپوليسيا
اگرم ديروز خيلي زور ميزد چون باغيرت بازي ميكنه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر